Nie korzystam dość często z kina jednak od czasu do czasu lubię się wybrać na jakiś film jednak niestety trafiłem niezbyt dobrze ( lub jest to normą )
Seans rozpoczął się z opóźnieniem i w tym momencie powinienem się zorientować że jest coś nie tak no ale czemu od razu się źle nastawiać .
Same reklamy wyświetlały się be problemu jednak gdy miał rozpocząć się film nastąpiło ponowne zapalenie świateł i przerwa w seansie, żadnej informacji od obsługi w tym momencie nie było (znajdując się w tylnych rzędach żadnej nie słyszałem ani osoby obok mnie). Przerwa trwała około 5-10 minut film zaczął się już od sceny ucieczki ( wydaję mi się że nic nie straciłem ale cały czas mi się wydaje)

Dodatkowo przez kilka minut ( około 3-4) po wznowieniu wyświetlania seans chyba był wyświetlany w 2D ( zamiast 3D za który zapłaciłem ). Na początku obsługa działa sprawnie przed wpuszczeniem na salę ale później to była już żenada. Na moją prośbę mailowa o wyjaśnienie do dziś nie mam żadnej odpowiedzi. Jeśli naprawdę chcesz pójść do Kina to wybierz inne wydaje się że gorsze być nie może .