Helios Riviera Gdynia

Kina

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - opinia wątek zamknięty Żadnych ulg rodzinnych jak i dla dzieci w wieku szkolnych. Żadnych ulg!
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Nie ma biletów ulgowych. Przyznałem się że moja córka ma 4,5 roku. Więc ulgi...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Helios to wg mojej opinii jedna z gorszych sieci
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Poc - opinia wątek zamknięty Ogólnie kino, jako obiekt bardzo dobrze zlokalizowane (skm, autobus). Same...
~Poc
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Kultura TAK. Chamstwo NIE. - opinia wątek zamknięty Wtorek 04.02.2020 godzina 12 50 Psy 3 W imię zasad. Pierwszy raz w tym kinie...
~Kultura TAK. Chamstwo NIE.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Lena - opinia wątek zamknięty Nie rozumiem dlaczego na film Jak zostałem gangsterem zostali wpuszczeni...
~Lena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Mama corki - opinia wątek zamknięty Mega długie kolejki po zestawy, 40 minut w kolejce z dziećmi to lekka...
~Mama corki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Dip - opinia wątek zamknięty Najdroższe kino w Trójmieście. Dopóki się to nie zmieni moja noga tam nie...
~Dip
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Ostatni raz w Helios Gdynia wątek zamknięty Jestem zawiedziony..... Maraton filmów chyba z nazwy.... Nudy.. Nudy i...
~Marcel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Co to miało być wątek zamknięty Wczoraj 31.10.2017 odbył się maraton horrorów????!!!! To jakiś żart filmy...
~Anonim
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Kawiarnia wątek zamknięty Bardzo długo czekałam aż obsługa kawiarni w ogole raczy pojawić się w swoim...
~Milena22
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Beznadziejna obsługa w punkcie sprzedaży Popcornu wątek zamknięty Niedziela, rodzinna wyprawa do kina - rano, pierwszy seans w kinie, a Pan nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Obsługa maratonu filmowego porażka wątek zamknięty Zabieranie jedzenia oraz napojów na całą noc to lekka przesada...
~Stefan Kazakidis
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Niby wszystko fajnie wątek zamknięty Byłam wczoraj na filmie. Obsługa miła, niby wygodna sala, ale... jeszcze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Problem z filmem wątek zamknięty Nie korzystam dość często z kina jednak od czasu do czasu lubię się wybrać na...
~SZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Najwygodniejsze fotele wątek zamknięty Może obsługa średnia, ceny nie najniższe ale fotele mają najwygodniejsze.
~Adam C
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Zawiodłam się na obsłudze i organizacji kina wątek zamknięty Do Heliosa mam okazję chodzić już dobry rok. Raczej nie spotkałam się tam z...
~Ann
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Masakra wątek zamknięty Masakra, obsługa kina nie ma pojęcia o wyświetlanych filmach a co...
~Just Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

niezadowolony z seansu xxxxxxxxxxxxxxxxxx wątek zamknięty Na samym początku zaczeło się od lekkiego zdziwienia seans miał się zacząć o...
~poll
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

sala wątek zamknięty Na sali wszytsko pięknie super, czysto sporo miejsca wygodne siedzenia....
~uduszona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry