Widok

Problem z zaparciami podczas ciąży.

Pojawiły się u mnie zaparcia, nigdy ich nie miałam, boję się zażywać środki na przeczyszczenie. Czy któraś z Was ma podobny problem? Jak można sobie poradzić z zaparciem w bezpieczny dla dziecka sposób? Proszę, napiszcie o Waszych sposobach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pij duzo wody

Mi pomagala owsianka i sliwki.
Generalnie owoce ze skorka.
Nic nie zazywaj z lekarstw.
Trzeba nawyki zywieniowe zmienic. Mniej slodyczy przede wszystkim czekolady i chleba bialego.
Super jest siemie lniane!
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj najpierw sposobów naturalnych, bo działają one moim zdaniem wyśmienicie. Po pierwsze nawodnienie, 2/3 litry wody dziennie. Po drugie jogurty i owoce - np owoce z jogurtem naturalnym na śniadanko - mniam :) I siemie lniane podobno działa, ale mi pomogła sama dieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinnaś porozmawiać z lekarzem. Zaparcie to poważna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a miałyście problem z hemoroidami? jak sobie radzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Sztyft krioterapeutyczny, dobrze się wchłaniają przy stosowaniu maści RECTOstop, no i oczywiście dieta, nawadnianie i probiotyki naturalne ofkors :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Hej, nie wiem czy masz jeszcze ten problem {ale z własnego doświadczenia} biorąc Materna lub inne z żelazem powoduje silne zaparcia, przez które ja nabawiłam się hemoroidów...Moja rada świeże owoce na czczo dużo płynów, generalnie dobra dieta bogata w warzywa,owoce, Powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie lekarz zalecił czopki na zaparcia Evaqu, nigdy wcześniej nie używałam czopków przy żadnych dolegliwościach, ale po czasie przekonałam się do nich. W ciąży zaparcia związane są z hormonami i trzeba szybko działać, aby nie nabawić się hemoroidów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

do góry