Widok

Problem zażegnany

Jestem zaszczycony, że mogę dzisiaj dołączyć do grona klientów zadowolonych z usług warsztatu Pana Wojtka. Mój samochód od dawna trapił problem niepoprawnie zamocowanego układu wydechowego wykonanego i poprawionego w pewnym sopockim warsztacie na ulicy Rzemieślniczej (oczywiście za poprawkę musiałem ponownie zapłacić, bo Pan zdawał sobie nie przypominać, że wykonał robotę przy moim samochodzie, oczywiście paragonu nie wystawiają). Sytuację dopiero uratował Pan Wojtek który fachowym okiem wycenił naprawę i od razu przejął samochód w swoje ręce (nie umawiałem się wcześniej telefonicznie). Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że ostateczna cena naprawy wyszła 2 razy mniejsza od dolnej granicy widełek cenowych podanych przez Pana Wojtka !!!! Na czas naprawy bezproblemowo dostałem zatankowany samochód zastępczy. Sama naprawa zaś została wykonana bez zarzutu, nic nie stuka nic nie szura na zakrętach (co wcześniej miało miejsce i było dosyć przerażające). Przy okazji Pan Wojtek odradził mi nieopłacalne naprawy które wcześniej chciałem wykonać, a które nie mają sensu. Liczę na długą i owocną współpracę. Do zobaczenia!!
Moja ocena
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ POWODZENIA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry