Widok

Problem ze szczeką (żuchwą)

Mam 18 lat jestem z Pomorza mam problem nie mogę otworzyć buzi tylko na nie całe 2 palce nie czuje bólu po prostu nie mogę jej otworzyć od dluzszego czasu strzelalo mi podczas jedzenia i ziewania po lewej stronie aż ostatnio jak rano ziewnelam zablokowalo się jeżdżę po szpitalach w Gdańsku ale powiedzieli ze nic mi z tym nie zrobią musze ćwiczyć żeby mi to wskoczyło i jechać do UCS w Gdańsku na stomatologie dziwne jest to dla mnie myślałam że będę miala to jakos nastawiane albo cos chciałabym w końcu normalnie zjeść i funkcjonować może znacie kogoś kto się na tym zna jakiegoś dobrego stomatologa czy coś na Pomorzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz iść do chirurga najlepiej w szpitalu i Ci powinni nastawić żuchwę. Ja miałem tak że strzykało mi tak też i jak ziewnąłem to buzi nie mogłem zamknąć i mnie bolało. I mi nastawił w parę sekund chirurg. Teraz muszę uważać jak jem i jak ziewam. Dlatego myślę że uderzony zostałem pięścią w twarz i słabszą żuchwę mam. A ty miałaś jakiś upadek lub coś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

do góry