PRODENT

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 1/65

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Bardzo dobrzy specjaliści. Jednak ceny to dramat. Jestem stała pacjentka....
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Barbara - opinia Witam, korzystam z uslug kliniki od wielu lat. Zawsze wychodzę z gabinetu...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

Iwona Kozlowska - opinia Nigdy nie spodziewałam się że u dentysty może być tak przyjemnie :) cały...
~Iwona Kozlowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Mam bardzo miłe i pozytywne doświadczenie lecząc zęby u pni dr.joanny...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Iwona G. - opinia wątek zamknięty Gabinet Pani Ewy od wielu lat świadczy najwyższej jakości usługi...
~Iwona G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 czerwca 2021

G. - opinia wątek zamknięty Dzwoniłam do kilku gabinetów dentystycznych, jednak na miejscu w Prodencie...
~G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Lucyna - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne! Gabinet bardzo...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Anna K. - opinia wątek zamknięty Kwalifikacje Pani doktor Ewy wykraczają dużo dalej poza definicję...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Marek Smagoń - opinia wątek zamknięty Od dawna, wraz z żoną leczymy zęby, instalujemy implanty, zakładamy licówki,...
~Marek Smagoń
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Profesjonalizm w każdym calu wątek zamknięty Leczę się w tej klinice od kilku lat... a właściwie teraz to już tylko...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Ocena pracy Dr Adriana Przewoskiego wątek zamknięty Dr Przewoski wykonał u mnie kompleksowe leczenie jamy ustnej.W trakcie...
~Katarzyna Mielcarska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty W gabinecie w Madisonie założono mi licówki porcelanowe na cztery zęby. Po...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Nie ma się czego bać! wątek zamknięty Opinia powinna pomóc każdemu który boi się iść do stomatologa. Pani Ewa,...
~Maciej Ł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

polecam wątek zamknięty Przyszedłem z pobolewaniem zęba. Trafilem na dr Maćkowską. Fachowo udzielona...
~makzet
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

profesjonalna obsługa wątek zamknięty Skorzystałam z usług Prodenta kilka razy. Umawianie się na wizytę jest...
~Dee Dee
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Przełamanie lodów z "dentystą" wątek zamknięty Już pierwsza wizyta w Prodent Gdańsk-Wrzeszcz znajdującego się na...
~Łukasz Gąsior
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Zanim trafiłam do gabinetu dr Ewy Odya-Bojanowskiej borykałam się z wieloma...
~Malwina D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Dentysta dla dzieci wątek zamknięty Byłem z 4-latkiem i 6-latką u Pani dr Martyny Zajkowskiej w klinice Prodent w...
~Daniel Wójcik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Boję się dentystów, ale muszę przyznać, że spotkała mnie w tym gabinecie miła...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Zadowolony wątek zamknięty Dziwią mnie poprzednie wpisy, wygląda na to, że Pani ortodontka się zmieniła...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

24

wątków

do góry