Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona M. - opinia wątek zamknięty Nie dbają o utrzymanie pacjentów tzn. zrażają złymi godzinami przyjęć...
~Iwona M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Elle ...........................................? wątek zamknięty No ale Elle musze polemizować z Twoją oceną ,lecze dzikie koty u panów...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

super wątek zamknięty Mialam problem z psem , kilku weterynarzy mnie nacignelo na kase, polecono mi...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

Świetna lecznica!!! wątek zamknięty Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni panu Bandurze za leczenie naszych...
~WJ
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 marca 2008

SUPER PODEJŚCIE DO ZWIERZAKÓW wątek zamknięty Moja "przedmówczyni" trafiła chyba do innego gabinetu!Ten gabinet polecił mi...
~Właścicielka Biszkopta.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 marca 2008

Polecam lek. wet. Barancewicz jest super! wątek zamknięty Uwielbiam Panią dr, jest uczciwa, solidna i ma niskie ceny. Nie naciąga...
~zadowolony hodowca
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 lutego 2008

Wreszcie prawdziwa lecznica na KARWINACH wątek zamknięty Wreszcie na Kwarwinach mamy normalną ,dobra lecznicę. Bardzo gorąco...
~Zarębska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 lutego 2008

Hm... wątek zamknięty Akurat pan G. jest wedlug mnie tym sympatyczniejszym, choc poczucie humoru ma...
~Klientka.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

Rewelacja!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, sympatyczna i...
~Maja i jej pies Gucio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lutego 2008

Teresa Jabłońska wątek zamknięty Bardzo sympatyczny salonik. Pani fryzjerka jest miła i cierpliwa. A co...
~Teresa Jabłońska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lutego 2008

klientka - opinia wątek zamknięty Po wyjsciu z czterech lap zarowno ja ,jak i pupil bylismy zadowoleni :))
~klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 stycznia 2008

Vet z sercem na dłoni wątek zamknięty Bogate zaplecze medyczne i szeroka wiedza merytoryczna połączone z serdecznym...
~Bosa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

brak profesjonalizmu wątek zamknięty pojawiam się w tej lecznicy co jakiś czas,obserwuje jak jakośc leczenia...
~Julka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

Maria - opinia wątek zamknięty Dr.Zalewski uratował moją świnkę morską, od razu postawił właściwą diagnozę....
~Maria
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 stycznia 2008

Dr Debis uratował mojego Boryska wątek zamknięty To lekarz z powołania. Polecam wszystkim, chociaż to chyba nie jest...
~Milena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

jesli szczorek do wet to tylko doktro Debis!! wątek zamknięty nie wiem jak reszta lekarzy w lecznicy ale dr Debis jest mi jedynnym dobrze...
~nene
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

Polecam wątek zamknięty witam polecam tą klinike ponieważ uważam ze dr. Tomasz Brzeski jest...
~Barbara J.od Zdzicha
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 stycznia 2008

AMOR wątek zamknięty REWELACYJNA LECZNICA!!!! GORĄCO POLECAM DOKTORKÓW!!!
~IZA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM TEJ LECZNICY
~Andrzej Kowalski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

mm - opinia wątek zamknięty Fachowa i mila opieka polecam kazdemu kto ma chore zwierze tam uzyska...
~mm
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20634

postów

16759

wątków

do góry