Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia W klinice Dobosz miałam 2 zabiegi laserowe- laser cutera. W dniu 05.01 2023 r...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Piotr - opinia Doskonały wybór.Zespół wykwalifikowanych lekarzy nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca klinikę i dr. Anetę Dobosz. Niezwykle ciepła osoba...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Agnes - opinia wątek zamknięty Polecam 100%profesjonalna obsługa
~Agnes
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

a - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne miejsce, obsługa pomocna i miła - chętnie udzieli...
~a
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Powiększanie ust wątek zamknięty Po raz kolejny usta wymodelowane u Pani dr.Anetki są poprostu...
~Agata B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Bardzo nieuprzejma rejestratorka – zniechęca do korzystania z usług kliniki wątek zamknięty Niegrzeczne potraktowanie mnie przez panią z recepcji skutecznie mnie do...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Usuwanie naczynek laserem Cutera wątek zamknięty Po 4 zabiegam znacząca poprawa. Bardzo miła atmosfera i profesjonalnie...
~Magdalena Neuman-Łaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

powiększanie ust ,dolina łez wątek zamknięty Polecamy wraz z siostrą po raz kolejny Panią dr.Anetkę u której robiłyśmy...
~Agata B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

dr Magdalena wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zabiegi wykonuje bardzo profesjonalnie, z...
~w.mysz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

powiększanie ust wątek zamknięty Byłam na powiększaniu ust i jestem bardzo zadowolona. Usta mają ładny,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

dr Magda Dobosz- perfekconistka wątek zamknięty Po skorzystaniu z usługi w klinice prof. Dobosz i Partnerzy mogę napisać...
~Michalina w.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Jestem zadowolona ale wątek zamknięty Jakość wykonanego zabiegu oceniam bardzo dobrze, profesjonalne podejście do...
~DD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Elektrokoagulacja znamion w klinice Dobosz i Partnerzy wątek zamknięty Około 1,5 miesiąca temu poddałam się zabiegowi usunięcia trzech pieprzyków...
~Ada Serwecińska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Cudowne miejsce !!! wątek zamknięty Korzystałam pierwszy raz z usług tej kliniki. Jestem bardzo zadowolona!...
~Aldona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Doktor Nowobilski- chyba mogę polecić wątek zamknięty Witam Wizyt u Pana doktora miałam łącznie 4, w tym jedna to kolonoskopia....
~Eschi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Pani z rerestracji wątek zamknięty Pani, która pracuje na recepcji i zajmuje się umawianiem wizyt jest bardzo...
~Tyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Profesor Dobosz wątek zamknięty Dziękuje Profesorowi za zoperowanie dużej przepukliny brzusznej Taty żaden...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Z całego serca polecam wątek zamknięty Byłam dziś na wizycie u pani doktor Szczerkowskiej-Dobosz, nie było to...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

dr.Aneta Dobosz - wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Byałam na zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym ale nie jestem zadowolona z...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
122

postów

103

wątków

do góry