Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! wątek zamknięty W klinice poddałam się gastroskopii, którą wykonywał Dr Dymecki. Jest on...
~Mariola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

Ilonia - opinia wątek zamknięty bardzo dobra i fachowa diagnostyka
~Ilonia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

serdecznie polecam wątek zamknięty Od kilku lat robię zabiegi estetyczne u dr Dobosz., zawsze jestem zadowolona...
~A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

lekarz naprawdę wart polecenia wątek zamknięty Jestem pacjentka pani dr Anety Szczerkowskiej-Dobosz - ogromnie kulturalna,...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

bardzo polecam wątek zamknięty miałam ostatnio robioną gastroskopię. oczywiście bardzo się bałam, ale...
~Asia M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie polecam dr Magdalenę Dobosz. Pani doktor bardzo indywidualnie...
~Anna G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

polecam wątek zamknięty W Klinice Profesora Dobosza miałam wykonywany zabieg laserem frakcyjnym , są...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

bardzo polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług Pani dr Anety Szczerkowskej - Dobosz wiele lat temu i...
~aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Pełen komfort wątek zamknięty Ostatnio usuwałam kilka znamion w klinice Dobosz Partnerzy. Chciałam...
~A-Z
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Dziękuję lekarzom z Czterech Wież we Wrzeszczu. Zdecydowałem się wreszcie...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

SUPER ! wątek zamknięty Polecam Panią Doktor! Miła, sympatyczna, a przede wszystkim bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

POLECAM PANIA LEKARZ wątek zamknięty WITAM WSZYSTKICH .CHCIAŁABYM POLECIĆ PANIĄ ANETĘ DOBOSZ.ŚWIETNA ZNAJĄCA SIE...
~MAŁGOSIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Polecam. ;) wątek zamknięty Lekarz jakich się nie spotyka, naprawdę świetny dermatolog :) takiego...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Polecam wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym u Pani Doktor - naprawdę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam panią doktor Szczerkowską – Dobosz. Bardzo...
~S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

W końcu! wątek zamknięty W końcu ktoś wyleczył mi trądzik! Ostatnie lata ciągle latałam od jednego...
~bb2
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Pani dermatolog jest bardzo miłą osobą, kompetentną i dodającą otuchy. Nie...
~karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

Z CALEGO SERCA ODRADZAM wątek zamknięty Prosze Panstwa, odradzam Panstwu z calego serca kierowania Panstwa uwagi w...
~Sandra
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Doktor. Miła, uśmiechnięta i ma świetne podejście do...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

polecam wątek zamknięty Od kilku lat robię sobie u Pani Doktor kwas hialuronowy i botoks i jestem...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
122

postów

103

wątków

do góry