Prof. dr hab. med. Waldemar Narożny

Laryngolodzy

Gdańsk, al. gen. Charlesa de Gaulle 3 m. 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz, kompetentny, delikatny i miły.
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

jasnowidz wątek zamknięty Pan prof jest jak jasnowidz! przez lata chorowalam na zapalenia zatok i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Bol gardla wątek zamknięty Polecam Pana Profesora Naroznego.Przez pol roku bolalo mnie gardlo,bralam...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

a.bujnar - opinia wątek zamknięty Byliśmy z synem u Doktora.Syn wchodząc do gabinetu czuł się niepewnie.Doktor...
~a.bujnar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

polecam pana profesora wątek zamknięty Pan Profesor jest bardzo dobrym specjalistą. Pomógł nie tylko mi, ale także...
~emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Świetny Specjalista wątek zamknięty Świetny Specjalista z dużym doświadczeniem, rzeczowy , rzetelny i przede...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

Świetny specjalista wątek zamknięty Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych...
~Maryla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Świetny specjalista, doskonały lekarz, fachowiec, profesjonalista. Bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Całość oceny psuje jedynie poczekalnia - latem jak w saunie, brak...
~pacjent
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

Bardzo dobry laryngolog wątek zamknięty Przez kilka lat leczyłam się u innych lekarzy, ale dopiero ten laryngolog...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

kompetentny specjalista wątek zamknięty Pan Profesor jest kompetentny i doświadczony, doskonale i bezstresowo...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Polecam Pana Profesora jako bardzo dobrego specjalistę i człowieka. Leczyłam...
~Ag
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

profesjonalista wątek zamknięty Polecam prof. Narożnego. Profesjonalista w każdym calu.Trafne diagnozy,...
~gabrysia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2010

Takich lekarzy juz nie ma.... wątek zamknięty Super profesjonalista dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Warto mu...
~Ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

inżynier emeryt - opinia wątek zamknięty sympatyczny otwarty na człowieka
~inżynier emeryt
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

Profesjonalista wątek zamknięty Pan dr Narożny to lekarz z wieloletnim doświadczeniem medycznym. Naprawdę...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

16

wątków

do góry