Widok

Profesjonalista

Korzystałam już z usług lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, ale podejście do pacjenta i wiedza dr Szlązaka są powalające. Po konsultacji u niego zrozumiałam jak należy podchodzić do wykonywania zabiegów estetycznych. Gdy powiedziałam jaki zabieg chcę wykonać, dokładnie zbadał twarz, szyję, dłonie i zaczęła się konsultacja jakiej jeszcze nie doświadczyłam. Omówiliśmy właściwie każdą część twarzy z określeniem co można wykonać w każdym obszarze twarzy, co przyniesie najlepsze efekty, z czego można zrezygnować itd, i jakie zabiegi w ogóle nie są dla mnie zalecane. Dr Szlązak wykonuje większość dostępnych w Polsce zabiegów, stąd nie ogranicza się tylko do wypełniaczy czy toksyny botulinowej. a sposób w jaki przekazuje swoją wiedzę jest bardzo przystępny. Zabiegi wykonywane przez Dr Szlązaka to nie zwykłe likwidowanie zmarszczek tylko profesjonalne modelowanie twarzy jako całości. No i najważniejsze połączenie kilku technik dało zupełnie inne i dużo lepsze efekty niż zabiegi które miałam wykonane wcześniej, a koszty okazały się nawet niższe. Po prostu polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 5
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry