Kazda matka chce dla swojego dziecka jak najlepszej opieki, to oczywiste. Szukalismy z synkiem przedszkola w ktorym On moglby czuc sie bezpiecznie I miec zapewniony optymalny rozwoj, a ja zebym mogla miec poczucie bezpieczenstwa, ze dziecko jest zadbane, otoczone prawdziwa troska I ze stworzone sa dla Niego odpowiednie tzn. dostosowane do jego indywidualnych potrzeb warunki. SOTIS to jest przedszkole w ktorym kazde dziecko ma stworzony wlasny, indywidualny program terapeutyczny. Dzieci sa traktowane indywidualnie, Panie cierpliwe, wyczulone na potrzeby dzieci I przesympatyczne. Atmoswera jest kameralna, nie ma mowy o pospiechu... dzieci maja na wszystko tyle czasu ile potrzebuja. Jestesmy z Olusiem drugi rok, synek zrobil ogromne postepy, jestem bardzo wdzieczna osobie, pani doktor mredycyny, ktora polecila mi to przedszkole. SOTIS Polecam goraco bo nie jest to przedszkole tylko dla dzieci z tzw ,,spektrum autyzmu" ale dla wszystkich tych, ktorzy cenia sobie spokoj, przyjazdna, pelna zrozumienia i poszanowania atmosfere....i indywidualne podejscie do dziecka i jego potrzeb :)