Punkt Przedszkolny SOTIS

Przedszkola Psycholodzy dziecięcy

Gdańsk, Mikołaja Gomółki 11/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczna atmosfera, Pani psycholog Anna Czarnecka od razu poprzez...
~Mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Naszą przygodę z przedszkolem SOTIS w Gdańsku zaczęliśmy prawie 4 lata temu...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

K. - opinia wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam sotis w Gdańsku. Diagnoza została przeprowadzona...
~K.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Mama - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście. Wszyscy witali nas z uśmiechem i...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Polecam diagnozy wątek zamknięty Polecam diagnozy w tej placówce. Pani Ania Czarnecka bardzo sympatyczna, moj...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Pakiet diagnostyczny wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Sotis. Diagnoza syna była przeprowadzona...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Profesjonalizm polaczony z sercem, cudowne przedszkole. wątek zamknięty Kazda matka chce dla swojego dziecka jak najlepszej opieki, to oczywiste....
~Aisza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Polecam wątek zamknięty Duże doświadczenie zawodowe, ale... Jedno "ale" to nie problem. Zdecydowanie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Moje dziecko w Sotis Gdańsk - moja opinia wątek zamknięty Jestem mamą dziecka, które chodziło do Sotis-u. Nie mogę do tej pory dość do...
ewa.kwie
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Dwa lata z córką chodziłam po poradniach. Odsyłali nas z miejsca w miejsce....
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Mój syn uczęszczał do przedszkola. Byłam bardzo zadowolona ze względu na...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Syn chodzi do przedszkola od września i jestem bardzo zadowolona....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Linkolned - opinia wątek zamknięty Korzystałam z przedszkola i jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu jakim...
~Linkolned
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry