Do go!auto zapisałam się na jazdy doszkalające po kursie odbytym w innej szkole.

Pan Wojciech jest niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Podczas jazdy cały czas wyłapywał moje błędy. Oduczył mnie wielu złych nawyków nabytych w poprzedniej szkole — powtarzał i powtarzał, aż wchodziło w krew :) Widać było, że chce mnie czegoś nauczyć, a nie tylko wyjeździć swoje godziny. Jazda z Panem Wojciechem była również przyjemna — jest dobrym nauczycielem, tłumaczy w spokojny, niestresujący sposób.

Samochód nowy i zadbany, prowadzi się lekko i przyjemnie. Między kolejnymi jazdami nie było dużych odstępów — Pan Wojciech prawie zawsze był w stanie znaleźć dla mnie czas. Ogromną zaletą było również to, że mogłam rozpoczynać i kończyć jazdy w miejscu wybranym przeze mnie.

Dzięki jazdom z Panem Wojciechem czuję się za kółkiem pewnie (a nie że tylko potrafię przejechać typowe trasy egzaminacyjne).

Żałuję, że nie odbyłam w go!auto całego kursu — szybciej nauczyłabym się jazdy z dobrą techniką. Gorąco polecam!