Bardzo polecam, jestem super zadowolony z oprawy i choć ceny nie są najniższe to wolę zapłacić za najwyższą jakość niż być niezadowolony ze zlecenia lub musieć wracać na reklamację jak to bywało zanim zacząłem korzystać z firmy na ul. Staszica! POLECAM