Capito Design

Oprawa obrazów

Gdańsk, Stanisława Staszica 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kazimierz - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, super doradztwo ,moim zdaniem największy wybór ram ....
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2021

Rewelacja wątek zamknięty Oprawiałem wiele rzeczy w różnych pracowniach, ale takiego wyczucia w doborze...
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Jedyne takie miejsce wątek zamknięty Artyści podchodzący tak samo profesjonalnie do oprawy pojedynczego obrazka...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Sztuka to mało powiedziane wątek zamknięty Oprawa w tym miejscu to sztuka , wyczucie , forma i wybór ram , pełen...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Takiego smaku nikt nie ma w trójmieście wątek zamknięty oprawiałem w wielu miejscach byli to dobrzy rzemieślnicy ale tu to są artyści
~kanrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

opinia wątek zamknięty rewelacja, polecam, koniecznie tylko w tym zakładzie, najlepszy we Wrocku to...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Profesjonaliści wątek zamknięty Najlepsi w swoim fachu, na pewno w Gdańsku. Oddałam aż 4 obrazy do oprawy....
~Sabina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

Profesjonalnie i fachowo! Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, jestem super zadowolony z oprawy i choć ceny nie są najniższe...
~Zigi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Profesjonaliści wątek zamknięty Zwracają uwagę na detale, o których nawet nie wiedziałam.
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Ci ludzie wiedzą co robią
~james
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

Piękne miejsce i fachowa obsługa wątek zamknięty Prawdziwa artystka z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem. Jesteśmy ogromnie...
~Krysia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry