Widok
Profesjonalnie i rzeczowo
Czytając wcześniejsze wpisy zastanawiam się skąd takie wnioski są wysnuwane? Po moich doświadczeniach z salonem sprzedaży mogę twierdzić że może to być perfidny hejt albo robota konkurencji. Z tak profesjonalną obsługą która zna się na rzeczy nie spotkałam się szukając ostatnio auta w żadnym z trójmiejskich salonów. Od samego wejścia aż po odbiór samochodu w wyznaczonym terminie czułam że dobrze wybrałam. Oczywiście mam nadzieję że będę tak samo zadowolona z samochodu jak z obsługi w salonie. Wymieniłabym doradcę handlowego z imienia ale nie wiem czy można na forum. Życzę wielu sukcesów w dalszej pracy. Oby tak dalej!!! Ja na pewno polecę wszystkim znajomym ten salon. Pozdrawiam :)
Moja ocena
Auto-Postek
kategoria: Salony samochodowe
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6