Bardzo polecam Panią Paulinę, jej usługa jest rzetelna i profesjonalna.
Metoda przedłużania rzęs to jej ewidentny fach, więc ja bardzo bardzo polecam! Rzęsy wyglądają pięknie i naprawdę robią wrażenie, przy tym w ogóle ich nie czuć na oku, nic nie uwiera.
Chodzę do Pani Pauliny, bo cenię sobie JAKOŚĆ która jest bez zastrzeżeń. Przekonajcie się same, że warto! :)