Witam, Nazywam się Mikołaj Tomala zajmuję się sprzedażą i wynajmem mieszkań w trójmieście pracuję pod banderą znanej firmy Port Poszukiwacze Nieruchomości. Mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i jestem w stanie poradzić sobie z każdą sytuacja w nieruchomościach z racji na moje kontakty.

Potrzebujesz pomocy ? Dzwoń lub napisz na maila a sprawę rozwiążemy.

Dlaczego ja ? Mam na to odpowiedź

Wy, bądź ktoś z Waszej rodziny, znajomych miał niemiłe doświadczenia, nazwijmy to po imieniu, został oszukany, prawda?
Wy, potencjalni Klienci, po prostu nie wiecie na czym polega praca prawdziwego, rzetelnego i kompetentnego pośrednika, nie wiecie tak naprawdę za co płacicie, prawda?
My o tym wiemy i wiemy, że zbudowanie zaufania to nie jest prosta sprawa i dlatego mamy propozycję.

Spotkaj się z mną, porozmawiaj. Nie jestem korporacją, indywidualnie ustalimy warunki ewentualnej współpracy.

Elastyczność to jeden z wielu naszych atutów, którymi się wyróżniamy na trójmiejskim rynku.

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz swoje mieszkania, dom, czy inwestycję, może to być przytłaczający proces. Zleć to zadanie profesjonaliście.

Numer telefonu : 535-664-212
Adres e-mail : m.tomala@ppng.pl