Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krystyna S. - ocena Miałam wykonany zabieg blokady kręgosłupa u dr Krakowiaka. Szybko wróciłam do...
~Krystyna S.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 stycznia 2024

Kaja - ocena Polecam leczenie nadpotliwości u dr Agnieszki Cegielskiej. Fachowo i...
~Kaja
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

K. - opinia Polecam serdecznie chirurga - fachowo usunął znamiona, przesympatyczny lekarz!
~K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2023

Anna Ewa - opinia Bardzo szybko umówiona wizyta u endokrynologa. Dr Jendrzejewski to niezwykle...
~Anna Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2023

Monika - opinia Skorzystałam z USG żył u dr Kamila Burego, badanie przebiegło sprawnie....
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Maria - opinia Byłam już kolejny raz w klinice ProfessMed. Jestem zadowolona z opieki...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Helena - opinia Odbyłam konsultację u neurologa dr Chwojnickiego. Wspaniały lekarz,...
~Helena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Zofia K. - opinia Skorzystałam z usług chirurga dr Krajewskiego. Konkretny lekarz, z ludzkim...
~Zofia K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

EW - opinia Korzystałam z wizyty u dr Jendrzejewskiego-endokrynolog. Dr jest bardzo...
~EW
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

O. - opinia Skorzystałam z porady endokrynologa dr Jendrzejewskiego. Polecam, sympatyczny...
~O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Anna Sz. - opinia Przeszłam leczenie migreny botoksem u dr Chwojnickiego. Dodatkowo...
~Anna Sz.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Joanna - opinia Miałam zabieg mezoterapii - 3 obszary twarz, szyja, dekolt. Jestem bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Joanna - opinia Miałam wykonany zabieg laserowej korekcji rozstępów przez doktor Cegielską....
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

H.J. - opinia Jestem w trakcie leczenia migrenowego bólu głowy u doktora Chwojnickiego....
~H.J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Krystyna - opinia Polecam dr Kamila Chwojnickiego, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia: ma...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Agnieszka - opinia We wrześniu miałam wykonywany zabieg usunięcia węzła chłonnego w znieczuleniu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry