Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia Pomogli mi założyć firmę, i wybrać formę opodstkowania a wszystko przez i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2022

Irena - opinia Korzystam z usług od 2002r i zdecydowanie mogę polecić ich usługi .
~Irena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Krystian S. - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Współpracujemy już od dawna i nigdy się nie zawiedliśmy!...
~Krystian S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Rafał Fuks - opinia wątek zamknięty Mega profesjonalne podejście do klienta.
~Rafał Fuks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardo polecam, jestem bardzo zadowolona
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

d.k - opinia wątek zamknięty klient od kilku lat. profesjonalizm na 100%. aplikacja mobilna do...
~d.k
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

E.W - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam :) Biuro na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo...
~E.W
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług kiedy prowadziłam działalność, oraz korzystam przy...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Rozliczam się u nich od 2003r jeszcze jak prowadziła je Pani Basia. Zawsze...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Rzeczowa porada udzielona przystępnym, zrozumiałym językiem, poparta...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Mariola - opinia wątek zamknięty Nasza porada była szybka i konkretna, bez zbędnych opowieści i uwag. Pełen...
~Mariola
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Z usług tego Biura Rachunkowego korzystałam prowadząc firmę jak i korzystam...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Zuzanna Kania - opinia wątek zamknięty Wysoka jakość świadczonych usług. Super kontakt i pomoc nawet w...
~Zuzanna Kania
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Taka księgowość to przyjemność wątek zamknięty Powierzając swoją księgowość w tym biurze zapominamy o problemach. Wszystko...
~Stanisław
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2018

Polecam biuro rachunkowe. wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Polecam biuro rachunkowe.
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Marek Karpinski - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Kompleksowa opieka. Wszystko na czas....
~Marek Karpinski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Po ciekawej i szczerej rozmowie z biurem i doradzaniem żebym tego nie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

profesjonalnie wątek zamknięty SAWO-Firma rzetelna i profesjonalna z wieloletnim doświadczeniem.Kompleksowa...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Dotacja wątek zamknięty Otworzyłem myjnie na dotacji z UP i wiecie jak to jest dużo papierów ,...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

Biuro rach. jakich mało! Polecam wątek zamknięty Za nami długie lata współpracy. Gorąco polecam, rzetelna obsługa, praktyczne...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry