Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Rzeczowa porada udzielona przystępnym, zrozumiałym językiem, poparta...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 września 2020

Mariola - opinia Nasza porada była szybka i konkretna, bez zbędnych opowieści i uwag. Pełen...
~Mariola
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2020

Monika - opinia Z usług tego Biura Rachunkowego korzystałam prowadząc firmę jak i korzystam...
~Monika
1

dodano: 7 maja 2020

Zuzanna Kania - opinia Wysoka jakość świadczonych usług. Super kontakt i pomoc nawet w...
~Zuzanna Kania
1

dodano: 5 maja 2020

Denis K. - opinia Około 2lata korzystam w usług w/w firmy. Profesjonalizm na każdym etapie...
~Denis K.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Taka księgowość to przyjemność wątek zamknięty Powierzając swoją księgowość w tym biurze zapominamy o problemach. Wszystko...
~Stanisław
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2018

Polecam biuro rachunkowe. Pełen profesjonalizm. Polecam biuro rachunkowe.
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2019

Marek Karpinski - opinia Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Kompleksowa opieka. Wszystko na czas....
~Marek Karpinski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2019

Polecam Po ciekawej i szczerej rozmowie z biurem i doradzaniem żebym tego nie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2019

profesjonalnie SAWO-Firma rzetelna i profesjonalna z wieloletnim doświadczeniem.Kompleksowa...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Dotacja wątek zamknięty Otworzyłem myjnie na dotacji z UP i wiecie jak to jest dużo papierów ,...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2018

Biuro rach. jakich mało! Polecam wątek zamknięty Za nami długie lata współpracy. Gorąco polecam, rzetelna obsługa, praktyczne...
~Andrzej
-

dodano: 18 października 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo rzeczowa i konkretna obsługa, czyli to co lubię. Współpracuje z biurem...
~Paweł
-

dodano: 5 października 2018

Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Witam , właśnie z żoną musieliśmy założyć działalność bo firma nas zmusiła i...
~Nord Activ s.c.
-

dodano: 9 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Szybko i sprawnie jestem rozliczany, informacje przesyłane są na email co...
~Radek
-

dodano: 30 czerwca 2018

Założyłem Firmę wątek zamknięty W kwietniu 2017 założyłem firmę , pomogli mi wybrać metodę opodatkowania,...
~Radek
-

dodano: 5 maja 2018

Korzystam od wielu lat... wątek zamknięty Zdecydowanie polecam
~Kasi
-

Polecam wątek zamknięty Przemiła ,profesjonalna,rzetelna obsługa. jak najbardziej polecam!!!
~BOGUMIŁA
-

Plik JPK wątek zamknięty Zawsze robiłem sobie sam księgę ale teraz jak wszedł JPK musiałem coś...
~Jakub
-

Nowa firma - obsługa wątek zamknięty Przeszedłem do nich kilka miesięcy temu i mogę powiedzieć że była to bardzo...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry