Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alex - ocena nowy temat Kurs bardzo fachowo prowadzony. Daje dużo wiedzy. Prowadzi praktyk. Bardzo...
~Alex
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Marek - ocena Bardzo polecam ten kurs. Dużo daje.
~Marek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Aleksabder - ocena Byłem na kursie świadectw energetycznych, prowadzący był bardzo doświadczony...
~Aleksabder
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Uczestnik - ocena Dzień dobry. Chciałem nauczyć się sporządzania świadectw charakterystyki...
~Uczestnik
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 września 2023

Jan - opinia Bardzo dobry kurs. Polecam.
~Jan
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Uczestnik - opinia Bardzo pomocny kurs, dzięki niemu nauczyłem się jak robić te świadectwa....
~Uczestnik
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

Wojciech - opinia Uczestniczyłem w 06/2023 w kursie sporządzania świadectw charakterystyki...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Uczestniczka kursu 2023 - opinia Uczestniczyłam w kursie online z wystawiania świadectw charakterystyki...
~Uczestniczka kursu 2023
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Magdalena - opinia Byłam na kursie z charakterystyki energetycznej. Dużo przydatnych informacji,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

uczestnik kursu świadectwa energetyczne - opinia Popieram poprzedni wpis, kurs był OK. Ten kurs jest dla początkujących, jak...
~uczestnik kursu świadectwa energ
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2023

uczestnik kursu świadectwa energetyczne - opinia Też byłem uczestnikiem tego kursu i uważam że wykładowca bardzo dobrze...
~uczestnik kursu świadectwa energ
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2023

Uczestniczka kursu - opinia Dzień dobry, Uczestniczyłam w kursie z tworzenia certyfikatów...
~Uczestniczka kursu
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

kursant - opinia Ja też uczestniczyłem w tym szkoleniu i było prowadzone bardzo fachowo. Dużo...
~kursant
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Uczestnik Szkolenia - opinia Witam Niestety dałem się naciągnąć na to ich pseudo zdalne szkolenie....
~Uczestnik Szkolenia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Studia podyplomowe Wycena Nieruchomości wątek zamknięty Jestem absolwentką podyplomowych studiów z wyceny nieruchomości. Mogę z...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2012

Certyfikaty energetyczne wątek zamknięty Mimo dosyć trudnej (dla mnie) tematyki, zajęcia bardzo ciekawie prowadzone....
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

studia bhp wątek zamknięty Namiary na profil dostałam od koleżanki i jestem teraz w trakcie studiów bhp....
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Wycena nieruchomości wątek zamknięty Jestem po studiach podyplomowych i praktykach z wyceny nieruchomości. Poziom...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry