Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam! wątek zamknięty Zerowy kontakt, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile....
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Tylko nie INApartments !!!!! wątek zamknięty Nie polecam firme, wspolpraca znimi to Tragedia !!!
~Michal
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Szczerze NIE polecam !!! wątek zamknięty Kontakt telefoniczny i mailowy - zerowy. Szkoda czasu, pieniędzy a przede...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Katastrofa nigdy więcej !!!!!!!!!! wątek zamknięty Firma to same amartoze ! Współpracowałem przez jeden rok i nigdy więcej, brak...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Odradzam! Brak kontaktu, rozwiązanie umowy 4 dni przed wprowadzaką! wątek zamknięty Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami na tej stronie i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

OK wątek zamknięty Mimo początkowych problemów ze znalezieniem najemcy generalnie jestem...
~Hubert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

NIGDY WIĘCEJ!!!!!!! wątek zamknięty Firma to zbieranina kompletnych amatorów i pośredników w najgorszym tego...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Nie polecam wątek zamknięty Apartament niezgodny z ofertą - brudny, zniszczony. Ekipa sprzątająca wysłana...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług zarządzania. Polecam, właściwie co roku zmieniałem...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Z przykrością muszę odradzić współpracę z INApartments. Wszystko ładnie...
~barton
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Sprzedający wątek zamknięty Sprzedawałem mieszkanie w Brzeźnie. Szybko przeprowadzona transakcja....
~Mirosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne biuro, szybkie działania, transakcja przeprowadzona...
~Mariola Balcarzak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Zadowolony wątek zamknięty Mogę polecić Inapartments. Współpracuje właściwie od 9 miesięcy od tego czasu...
~Wiktor Czajka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Nie polecam wątek zamknięty Współpraca pozostawia wiele do życzenia. Brak kontaktu z pracownikami....
~Joanna Miszker
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Ostrzegam przed stratą nerwów wątek zamknięty wspolpraca przy wynajmie apartamentu zapowiadala sie obiecujaco - Pani z...
~zawiedzony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry