Property

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Sopot, al. Niepodległości 707

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inwestor - opinia 2 kupione mieszkania inwestycyjne dzięki Karolowi z Property w Sopocie....
~Inwestor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Malwina - opinia Specjaliści od ofert inwestycyjnych. Nie nadążałam wpuszczać kolejnych...
~Malwina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Maria Pejkowska - opinia Zdecydowanie i na 6* polecam współpracę z Panem Karolem Stodulskim. Miałam...
~Maria Pejkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Dorota Niecikowska - opinia Polecam Pana Karola Stoduskiego. Sprzedal nasze mieszkanie w Sopocie...
~Dorota Niecikowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Dominik - opinia Polecam mojego imiennika Pana Dominika Antkowiaka, prawdziwy profesjonalista.
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Jakub - opinia Serdecznie polecam Pana Dominika. Rzetelny, uczciwy i bardzo pomocny. W...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Grzegorz - opinia Bardzo przyjemna współpraca, szybko i profesjonalnie
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Marmur - opinia Wszystko poszło gładko, super obsługa, zwłaszcza Pan Dominik - konkretny,...
~Marmur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Damian - opinia Firma na odpowiednim miejscu , cechuje ją pracowitość , rzetelność ,...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Małgorzata - opinia Pani Marta ma smykałkę do sprzedaży w miesiąc pomogła nam znaleźć kupców na...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Karolina R - opinia Polecam pana Karola Stodulskiego, szukałam mieszkań inwestycyjnych i znalazł...
~Karolina R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Kupujący - opinia Profesjonalizm i bardzo miła obsługa Pana Karola
~Kupujący
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Marcin Barański - opinia Polecam Panią Izabelę Truchan. Sprawna sprzedaż kawalerki przy ul....
~Marcin Barański
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Basia - opinia Polecam! Współpracowałam z panią Joanną przy sprzedaży mieszkania w Gdyni....
~Basia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Alfred - opinia wątek zamknięty - Bardzo dziękuję za pomoc w wynajęciu mieszkania Pani Izabeli z Property. W...
~Alfred
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Jola R. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi biura nieruchomości Property, a w szczególności...
~Jola R.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Joanna Dąbek - opinia wątek zamknięty Dziękuję Pani Izabeli Truchan za sprawne przeprowadzenie sprzedaży naszego...
~Joanna Dąbek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Super biuro! Polecam serdecznie panią Joanne, z która sprzedaliśmy swoje...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Milena Podgórna - opinia wątek zamknięty Super obsługa! Jak najbardziej polecam współprace z biurem nieruchomości...
~Milena Podgórna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług p. Marcina przy wynajmie mieszkania. Bezproblemowa...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry