Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Zamówiłam w restauracji 2 pizze. Pierwsza miała mieć dwa dodatkowe składniki,...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

MB - opinia wątek zamknięty nie polecam bo: Przed chwila zamówiłem pizze w pizzeri "Prosto z...
~MB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

- opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie polecam wszystkim
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

M - opinia wątek zamknięty Ciasto pizzy twarde i suche! Pizza pseudowłoska, jedna z gorszych. Nie...
~M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Małgorzata i Julia - opinia wątek zamknięty Pyszne danie dnia (gołąbki + ziemniaki) i rewelacja sałatka z kurczakiem,...
~Małgorzata i Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Sławomir - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza w miescie w Trójmieście! Taka sama jadłem Warszawie i w...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Specjaliści w swoim fachu wątek zamknięty Jak na pizzerię przystało menu plackiem stoi ;) Cienkie ciasto wypiekane w...
~Bosak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2019

Polecam wątek zamknięty Świetny lokal, dobre jedzenie i miła atmosfera. Polecam wszystkim.
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

grilowana piers z puree wątek zamknięty z menu ze strony internetowej: *mix sałata z sosem vinegret i pomidorkami...
~marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Pyszne pizze, świetne miejsce na obiad z dziećmi wątek zamknięty Najpierw korzystaliśmy z oferty z dowozem - zawsze pizze doskonalej jakości,...
~MH
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

polecam wątek zamknięty pyszna pizza na włoskim poziomie, bardzo dobre składniki, miejsce schludne i...
~ageb
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Firma z Geodetów wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza Pizza w tej części Gdańska .
~G2
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Super miejsce, w szczególności dla rodzin wątek zamknięty Trzeba zwyczajnie przyjść, zobaczyć i posmakować. Polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Super wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie na Kiełpinie. Moje dzieci uwielbiają :)
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Jak na świeżo otwarty lokal... wątek zamknięty Jak na świeżo otwarty lokal, to słabo. Zamówiłem pizzę do domu, przyjechała...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Miło i smacznie wątek zamknięty Przyjemne wnętrze, genialny kącik dla dzieci i najważniejsze - smaczna pizza....
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry