Widok

Prosze o opinie jezdziku SMOBY-czy naklejki na nim dziecko jest w stanie samo odkleic?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Prosze o opinie o tym jezdzikuhttp://allegro.pl/jezdzik-niebieski-z-dzwiekiem-maestro-e431704-i1928761345.html#delivery,w szczegolnosci zastanawia mnie czy dziecko jest wstanie samo odkleic naklejki oczka itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ktoras mama wie jak to jest z tymi naklejkami:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to nie jest namalowane przypadkiem ? tak zwykle jest przy zabawkach dla mlodszych dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie niewiem,podobno naklejka.chce go kupic przez internet wiec w ciemno,tylko w jednym sklepie stacjonarnym go znalazlam ale sprzedawca nie chcial mi otworzyc pudelka i pokazac jak te plastiki wygladaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie ma jezdzika:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zuza, ty się boisz, że maluch zje te naklejki, czy ze zniszczy?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zje kasiu:-)zje mała uwielbia skubac, odrywac,rwac,i pakowac do buzki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja jest akurat na etapie naklejania, ale te z chodzika jakoś jej nie interesują na szczęście :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam taki jeździk smoby tylko inny model,naklejki były,trzeba samemu przykleić,przykleiłam wszystkie,no i właśnie nie pomyślalałam,że dziecko może odkleić....odklejała po troszku jak nie przyuważyłam,ale nie zjadała ich:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Aniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry