Widok

Prywatne szkoły podstawowe

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Podzielcie się opiniami w tym temacie. Znacie takie, które warto polecić lub zdecydowanie odradzić? Słyszałem trochę o STO na Polanki i Waryńskiego, ale to pojedyncze zdania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja słyszałam pozytywne opinie o STO na Kartuskiej. Na pewno mają tam więcej chętnych niż miejsc.
Bardzo jestem ciekawa opinii o De la salle, bo opinie są różne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Delasalle odpada dla mnie że względu na religię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie sporo osób pisze, że nie ma tam aż takiej indoktrynacji, jakiej moznaby się spodziewać po szkole katolickiej.
Mi najbardziej zależy na opinii o poziomie nauczania, religię bym jakoś przełknęła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakim poziomie nauczainia mówisz w szkole stricto religijnej? O biologii, w której pomija sie ewolucję? Bo człowiek nie pochodzi od małpy tylko z żebra Adama? O szkole, w której wszelkie podstawy genetyki i współczesnej biologii będą pomijane? GMO/ inżynieria genetyczna? Ocieplenie klimatu? pewnie nawet pomija sie nagrodę nobla w postaci Tokarczuk, bo to też kontrowersyjne. To nie jest nauka. Nauka nie podelga religii. Jest wartością samą w sobie. A niestety w takich szkołach kaleczą wiedzę. I wciskaja ciemnotę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chodziłam do liceum salezjańskiego, gdzie uczono nas o ewolucji, genetyce i Oldze Tokarczuk, także nie ma co generalizować.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwielbiam takie przesiąknięte nienawiścią anonimy :D typowe "nie znam się, ale się wypowiem". anonim naoglądał się za dużo głupich programów w tv i wydaje mu się, że w szkołach katolickich za nauczycieli robią jacyś nawiedzeni d**ile. radzę najpierw się dokształcić, kto i czego uczy w katolickich szkołach, kim zostają później absolwenci, a dopiero później się wypowiadać :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
STO na Kartuskiej ma już umówionych rodziców na rozmowy do połowy marca. Ja się spóźniłam i nasze zgłoszenie jest w zawieszeniu, pewnie nie ma już szans na przyjęcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie jest czesne w STO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W STO na Kartuskiej wynosi 850 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, mają umówione rozmowy i mówią, że mają więcej chętnych niż miejsc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda swoją drogą, że nie dadzą szansy wszystkim chętnym - chociażby na rozmowę. W regulaminie rekrutacji jest napisane, że o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o szkole Sokrates ktoś coś słyszał?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam...Pani dyrektor zatrudnia samych emerytow...
Wszelkie problemy wych pozostają niezauwazane...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Zespół Szkół Katolickich im. Św. Kazimierza na Pilotów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żyrafia Osada w Oliwie na ul Bytowskiej super szkoła


http://zyrafiaosada.pl/kontakt/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

do góry