Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pani Detektyw. W mojej sprawie wykazała się skutecznością i...
~Halina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Skutecznie, dyskretnie z empatia, uzyskany material dowodowy pomogl mi wygrac...
~Artur
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Kobieta urodzona do rozwiązywania trudnych spraw rodzinnych. Pozyskany...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Skuteczność, rzetelność i pełna dyskrecja wątek zamknięty Pani Detektyw w sposób skuteczny i profesjonalny pomogła mi uzyskać...
~Hanna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

DETEKTYW Z POWOŁANIA. wątek zamknięty Pani Detektyw uchroniła. mnie przed porwaniem i wywiezieniem.do Domu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty nie neguje lukrowanych opinii ponizej na temat biura detektywistycznego...
~wieczny klient
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

Polecam Panią Detektyw. wątek zamknięty Zdecydowanie dla ludzi, którzy znalezli się w tragicznej sytuacji...
~Barbara
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Wspaniały detektyw wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym.Miałam "przyjemność" korzystania z usług...
~LILA
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

Skuteczność i perfekcja. wątek zamknięty Polecam usługi Pani detektyw,zlecenie wykonane zgodnie z oczekiwaniami, a...
~Ewa
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

stanowczo ODRADZAM wątek zamknięty Stanowczo nie polecam usług tej pani. 1. Całkowity brak profesjonalizmu - ta...
~D.
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Pokecam zdradzonym. wątek zamknięty Miałem niestety okazję korzystać z usług Pani Detektyw. Moim zdaniem to...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Polecam tym, którzy znależli się w trudnej sytuacji życiowej. wątek zamknięty Dziękuję bardzo Pani Zuzanna, bardzo mi pomogła Pani, odzyskałem 5-cio...
~IGOR
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2016

Skuteczność wątek zamknięty Usługa na najwyższym profesjonalnym poziomie, dociekliwość, Skuteczność,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm- polecam wątek zamknięty Dziękuję Pani Zuzanno, za zdobyte dowody zdrady mojego zięcia, skuteczną i...
~rudi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Pani Detektyw już w pierwszym dniu pracy, potwierdziła moje przypuszczenia...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Profesjonalizm, zaangażowanie, empatia, skuteczność. To cechy Pani Detektyw....
~Ula
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

skuteczna pani detektyw wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejscie do powerzonego zadania. Pani detektyw...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jeżeli znajdujecie się Państwo na zakręcie życiowym, podejrzewacie o...
~Aneta Kowalska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, indywidualne podejście, Pani Detektyw wyczulona jest na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

BARDZO WYSOKA SKUTECZNOŚĆ I EMPATIA. wątek zamknięty OBSERWACJA PROWADZONA PRZEZ PANIĄ DETEKTYW TYLKO W JEDNĄ NOC...
~KRIS
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

25

wątków

do góry