Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy ! wątek zamknięty Moja córka ma dziś 11 lat. Ponieważ od pójscia do przedszkola , jako 3 lata...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

ana - opinia wątek zamknięty Pan doktor prowadził leczenie białaczki mojej córki na oddziale hematologii...
~ana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

lekarz godny polecenie wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom, pełen profesjonalizm, lekarz udziela odpowiedzi...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Najlepszy lekarz! wątek zamknięty Mam rocznego synka i bardzo mi zależało na najlepszym pediatrze, poleciła mi...
~misia-pisia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Wspaniały lekarz! wątek zamknięty Pan dr to wspaniały lekarz. Leczę już trójkę dzieci i nigdy się nie...
~Mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

REWELACYJNY LEKARZ !!! wątek zamknięty Miłe podejście i zrozumienie zarówno pacjenta jak i rodzica...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

mala_mi25 - opinia wątek zamknięty Wprawdzie nie przekonał naszego synka, że lekarza nie trzeba się bać ale...
~mala_mi25
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Polecam! wątek zamknięty Wspanialy lekarz, ktory potrafi leczyc bez antybiotykow (i to bardzo szybko i...
~Jola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Gdyby wszyscy TACY byli ... :) wątek zamknięty Bez zbędnych komentarzy. Polecam wszystkim rodzicom. To lekarz i człowiek o...
~Justyna S. Starogard Gdański
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Monika - opinia wątek zamknięty Gorąco Polecam !!!!!!!!!!
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2008

betina - opinia wątek zamknięty Rzeczowy, profesjonalny,lubiący swoich pacjentów, zawsze mogę się zwrócić...
~betina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2008

Polecam wątek zamknięty Po wielu tygodniach "leczenia", wieloma antybiotykami trafiliśmy do Pana...
~Lidia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 marca 2008

Wyjątkowe podejście do pacjenta wątek zamknięty Super lekarz, rozumie zdenerwowanie rodziców podczas choroby swoich pociech,...
~AnnaŚ
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry