Widok

Prywatny bus z Bojana do Chyloni przez Koleczkowo

Szanowni mieszkańcy Bojana i Koleczkowa.Czy byłoby zainteresowanie z waszej strony takim środkiem komunikacji przy umiarkowanych cenach biletów.Jest to sondaż , proszę o szczere opinie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie sporo młodych osób jeździłoby do szkoły. Obecnie przesiadają się na Kaczych Bukach, lub przy TESCO
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chetnie pojade z jajkami na rynek w chyloni. dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak.................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosimy o wpisy ,chcemy poznać skalę zainteresowania tą trasą przez mieszkańców. W przypadku braku chętnych lub małej liczby osób auto-bus nie wypali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno tutaj o racjonalną ocenę. Na forum nie wypowiedzą się wszyscy mieszkańcy. Najlepszym sposobem byłoby, aby ten bus puścić w tą trasę i rozreklamować tą informację, wtedy można ocenić jakie będzie zainteresowanie.
Dużą rolę pewnie będzie odgrywać cena biletów. Jak również godziny w jakich bus miałby jeździć.
Tak jak ktoś wyżej napisać uczniowie dojeżdżający do szkół w okolicach chyloni na pewno mieliby bliżej i droga zajmowałaby mniej czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zainteresowany jestem tą propopozycją. Mam nadzieję, ze wypali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również jestem za i mogę również przekazać, że chętnych byłoby na pewno 6-ciu moich kolegów, byłoby to idealne połączenia by dojechać do szkoły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę rozpowszechniać tą informację .Wpisy są jednocześnie deklaracją korzystania z tej lini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo jesteśmy zainteresowani - nie tylko młodzież szkolna, ale i dorośli będą korzystać!!! Tylko trzeba informację rozpowszechnić z wyprzedzeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem niedawno jeżdził taki bus do chyloni.Ztego co wiem to gmina blokowała tą trasę skutecznie.Bardzo trudno bylo wprowadzić autobusy miejskie.Tak naprawde potrzebne jest połączenie przynajmniej do ujścia leżyc,bo dalej można sie prześiąść w atobus do chyloni który jeżdzi z Rumi.Napewno każde połaczenie w tym kierunku bedzie mile widziane,bo gdy ja woziłam dzieci do szkoły w kierunku Chyloni iRumi,to mogłam tylko pomażyć o takim luksusie.Codziennie wsiadałam w samochód i woziłam do szkoły dwa razy dziennie.Miejmy nadzieje ze puszczą takiego busa w okresie szkolnym a nie jak wtedy na wakacje.Potem stwierdzono po sezonie ze jest nierentowny-a kto miał w wakacje nim jeżdzic......no chyba nie dzieci do szkoły prawda....Trzymam kciuki za ten pomysł.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry pomysł, chętnie będę również korzystała z tej linii. Co podkreślają inne osoby, ważne jest rozpowszechnienie info o nowym busie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram ,tego brakuje, jaka oszczędnośc czasu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetny pomysł, kurs do chyloni i dodatkowe jako dodatkowe w godzinach z przesiadką w np Regulewie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na info z rozkladem jazdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my również czekamy, Koleczkowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jestem zainteresowany ;) a i inni sąsiędzi również ;) pozdrawiam i czekam z niecierpliwością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to bardzo dobry pomysl, napewno bedzie wielu chetnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej popiertamy ul źródlana )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam połączenia z koleczkoa do chyloni i nic przeprowadzam się w przyszłym tygodniu i perspektywa wożenia dzieci do gdyni do szkoły 2 razy dziennie dość niepokojąca niedowiary że nie ma połączenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo popieram!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardzie popieram, proszę działac - kiedy będzie coś wiadomo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z żona i 2 małych dzieci oraz 5 rodzin też po kilka osób w każdej z niecierpliwością czekamy na autobus. Dajcie znac kiedy ruszy linia do Chylonii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jasne ze tak jestem z Koleczkowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo potrzebna jest większa częstotilwość autobusu 191 no i połączenie z Wiczlinem .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szemud--- Kielno--- Bojano- - Koleczkowo -- Wiczlino
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem ciekaw czy autor tego postu z przed sześciu lat - niejaki auto_bus, zagląda jeszcze na to forum. Jak tak to jestem zainteresowany takim połączeniem z Bojana do Wiczlina ulicą Majora Bojana po płytach jumbo. Na Wiczlinie powstaje Liceum, będzie duże zainteresowanie szybkim dojazdem a tyko taka jumbiasta (na chwilę obecną) droga jest to w stanie zapewnić. Małe busy idealnie się sprawdzą i nie powinno być problemu z mijaniem. Po za tym po dojechaniu w okolice wiczlińskiej Biedronki - przesiadamy się w inny autobus i dojeżdżamy dalej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkałem kiedyś w koleczkowie ucieklem z powodu komunikacji a jak jeszcze po 18zrobisz trasę w stronę nowego dworu masz zyski jak złoto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

do góry