Widok

Przechowalnia bagażu na dworcu Gdynia Główna?

Witam,
Jak w temacie, chciałem zapytać czy na dworcu Gdynia Główna jest możliwość pozostawienia bagażu? Wg oficjalnego wykazu PKP i centralnej infolinii PKP dworzec nie posiada przechowalni ani zamykanych skrytek, natomiast z artykułów prasowych wynika, że wyremontowany dworzec posiada przechowalnię, tak więc nie wiem jak mam to zweryfikować.
Jeżeli dworzec nie posiada przechowalni to czy niedaleko dworca istnieje możliwość pozostawienia bagażu czy pozostaje tylko Gdańsk Główny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest w podziemiach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fajnie. Dziękuję bardzo za odpowiedź. pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w tej samej sprawie ,tylko rozszerzam pytanie - w jakich godzinach jest czynna owa przechowalnia bagażu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skrytka 58 nie mogę od około miesiąca odebrać bagażu, w czasie gdy opłacałem taksę 12 zł za dob ę nie miałem możliwości otwarcia skrytki bez dodatkowei opaty 12zi.i tak za każdym razem.Serwisanta nie ma ,skrzynka pocztowa zapchana nie przyjmuje reklamacji. Nie ma nikogo z kim można rozmawiać, Co to jest, w jaki sposób odzyskać moje rzeczy .a może to jawny rozbój ,co jest grane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szafki kradną pieniądze, na infolinii Pan informuje, że w ciągu dwóch tygodni zrobią zwrot pieniędzy na konto, oczywiście ani pieniędzy ani odzewu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni głównej na poziomie -1 jest całodobowa i całoroczna przechowywania bagażu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

do góry