Widok

Przedłużanie włosów - kurs

Jak uważacie, czy warto jest zrobić kurs na przedłużanie włosów? Dużo jest chętnych dziewczyn do tego typu poprawiania swojej urody?
Będę bardzo wdzięczna o wasze opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj chcetnych moze i jest roche przewaznie na wiosne ale rozniez duzo jest pan ktore to wykonuja (z tego co mi wiadomo polowa z Pan ktora to robi nie powinna tego robic -masakra) pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwazam ze nie warto. zrobilam kurs,
za takie pieniadze nie oplaca sie, 2tys dalam.
kurs tylko 5dni trwal, kilka rzeczy powiedzieli i koniec. nie ma chetnych tez zbytnio na przedluzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie tego się obawiam, że nie jest to na tyle popularne aby były z tego pożądne pieniądze. Może dobra reklama pomogłaby ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kilka klientek w tyg na przedłużanie włosków- szkolenia tez prowadzimy -900zł 3 metody szkolenie jednodniowe gdynia świętojańska 100
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak w każdej branży trzeba wybić się na rynku.
A wybijesz się dobrą reklamą, profesjonalną usługą,porządną galerią,świetną stroną internetową. Później zadowolonymi klientkami
Musisz pokazać że nie jesteś laikiem w tej dziedzinie. To na pewno idzie na tym zarobić.Tak jest w każdej branży kosmetycznej, zarabiają tylko najlepsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie najważniejsze to się nie bac a wprawe się nabierze a klient zadowolony wróci i przyciągnie kolejnego
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według mojej opini jeżeli ktoś posiada salon fryzjerski to musi posiadać również w ofercie możliwość przedłużania włosów. Przedłużanie jest popularne na takich uroczystościach jak śluby, bankiety czy inne uroczystości na które trzeba nałożyć strój galowy. Taki kurs można zrobić np w ECK w Pruszczu Gdańskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można nazwę firmy bo jestem zainteresowana ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Pani Polu moge poprosić o kontakt na nr tel 789064398 odnośnie szkolebia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a mogę prosić o nazwę firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jakiś kontakt do szkloeniowca bym mogła prosić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętna!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnych na tą usługę wciąż jest wiele, ważne jest aby będąc specjalistą w danej dziedzinie wciąż się szkolić i uczyć czegoś nowego. Ja teraz chciałabym zrobić szkolenie w zakresie zagęszczania włosów, stąd moje pytanie czy ktoś szkolił się w firmie Beauty for you, http://www.beauty-for-you.com.pl/services/szkolenia/ mają dość ciekawą i obszerną ofertę szkoleniową, ale żeby się zdecydować wolę zapoznać się z opiniami innych. Byłabym wdzięczna za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że warto zrobić kurs. Sprawdź sobie dostępne terminy kursów firmy Hairtalk - profesjonalne podejście do przedłużania włosów, a nie tak jak sie to spotkałam wcześniej... https://hairtalk.pl/hairtalk/119/szkolenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chcesz to czemu nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

do góry