Widok

Przedłużenie członka

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przedłużenia członka operacyjnie? Zastanawiam sie nad możliwością zapisania się na zabieg i tego czy są jakieś efekty uboczne Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to jest. Ale nie w Polsce. Poza tym odradzałbym Ci szczerze taką operacją ponieważ nie jest do końca bezpieczna. Jest zawsze jakieś ryzyko uszkodzenia penisa w trakcie zabiegu.Tak,ze przestanie on reagować na bodźcie. Potem już trudno jest to odrócić. Sa nieoperacyjne metody powiekszania penisa:
tabletki
pompka
ewentualnie powiekszanie kwasem hialuronowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy przypadkiem powiększenie kwasem hialuronowym nie jest jedynie tymczasowe? I czy nie da się nim powiekszyc penisa na długość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama pompka nie ma działania? Bo nie jest to taki tani sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma ale jedynie tymczasowe, może przez godzinę albo dwie po użyciu. Tabletki mają lepszy mechanizm działania, mianowicie powiększają ciała jamiste. Początkowo jedynie chwilowo. Potem jednak powiększenie jest stałe (składniki zawarte w tabletkach pompują więcej krwi do członka).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma w ich przypadku efektów ubocznych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem penilarge i nie zauwazżżyłem Chcę jednak zaznaczyć,że aby było działanie to trzeba przyjmować tabletki min 2-3 miesiące. Regularnie i najlepiej wspomagać się jeszcze żelem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leczenie trądziku (113 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

do góry