Odpowiadasz na:

Re: Przedsiębiorstwo Przewozowe

Wynagrodzenie jak płacił ZAWSZE było po czasie zamiast do 20-go płacił 24-27-go i jeszcze musiałeś za nim wydzwaniać ( nie odbierał ) lub łapać go w biegu , wiedział kiedy są przerwy, kierowcy... rozwiń

Wynagrodzenie jak płacił ZAWSZE było po czasie zamiast do 20-go płacił 24-27-go i jeszcze musiałeś za nim wydzwaniać ( nie odbierał ) lub łapać go w biegu , wiedział kiedy są przerwy, kierowcy zjeżdżają na bazę i uciekał.
W chwili obecnej nie jestem już pracownikiem i nie wszystko wiem ATES stracił wszystkie umowy pozostały resztki (pojedyncze przewozy) , nowe zlecenia próbuje załatwić TURES to jedna i ta sama osoba prowadzi .
Nawet jeżeli w chwili obecnej płaci nie masz pewności czy nie zrobi ponownie numeru i przestanie , za nim się zorientujesz masz dwa miesiące wynagrodzenia w plecy . W ten sposób załatwił prawie 20 osób i kilka przeciągnął jeszcze o kolejne 2 miesiące.

zobacz wątek
12 lat temu
~mlodyci

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry