Widok

Przedszkola na Suchaninie - jakie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej, od czerwca wprowadzam się na suchanino poszukuję opini i informacji o przedszkolach państwowych. Rekrutacja bardzo szybko jest bo już od 25 lutego a moja córka chodzi na Orunię a nie bardzo chciałą bym ją dowozić. Ale nie nam wcale przedszkoli i suchanina mam nadzieje że jakaś mama pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na Suchaninie sa 2 panstwowe przedszkola- p-le nr 73 na ul. Czajkowskiego oraz p-le nr 21 na ul Mozarta. ja polecam przedszkole nr 73, chodzi tam moja coreczka, w tym roku bedzie startowal moj synek. bardzo polecam tę placówkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
moje dzieci chodziły i chodzą do 21, do 73 chodziły na dyżur wakacyjny i zdecydowanie 21 lepiej wypada, ale to moje opinia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
troszke trudno porownywac nornmalne funkcjonowanie przedszkola w roku szkolnym a dyzur wakacyjny:) wiadomo ze kazda mama zachwalac bedzie placowke do ktorej uczeszcza jej dziecko. tak czy inaczej do obu tych przedszkoli nie jest latwo sie dostac:) pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja nie porównuje dyżuru wakacyjnego tylko podjescie nauczycieli do dzieci i zasady bezpieczenstwa a to powinno byc niezalezne od okresu ;)
w moim przedszkolu tez sa minusy wiec nie wywyższam go ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
morena mam pytanie jeśli jeszcze tu zajrzysz czy dzieci 3 letnie mają angielski w przedszkolu? bo w/g oferty nie. A mała ma teraz w swoim przedszkolu i chciała bym kontynuować. I mogła byś nakreślić mi opłaty za to przedszkole 73 bo za nim się skłaniamy. Strasznie jest wybierać coś czego się nie zna. Ale ja na Suchaninie zamieszkam dopiero za 1,5 miesiąca więc wybieram w ciemno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja córcia chodzi od września do Radosnych Maluchów na Czajkowskiego, ogólnie jestem zachwycona bo pachnie nowością i duze mają atrakcji dla dzieci. Wcześniej mieszkałam na Morene ale tam nie było takiego miejsca. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zdecydowanie Radosne Maluchy na Czajkowskiego 5, polecam bo korzystamy i jest rewelacja, bardzo dużo maja ciekawych zajec i atrakcji dla dzieci. Do tego niedrogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Za późno tu zajrzalam bo w sumie juz po rekrutacji:)tak,w przedszkolu 73 jest angielski w grupie 3 latków. Opłaty za p-le wynoszą nas okolo 280 zl co miesiąc. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
morena (mam nadzieje , że tu zagladasz :)), mój syn własnie dostał sie do przedszkola 73, czy mogłabyś mi odpowiedzieć na kilka pytań zanim się doczłapie do przedszkola i wszystkiego dowiem :).
Jak wyglada sprawa z angielskim?ile kosztuje, itd.
Czy faktycznie dzieci maja zajecia na basenie?
Jak wyżywienie?
Ile osób w grupie?
Jakie minusy?
Dzieki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nic nie pytałam przy rekrutacji, bo byłam pewna , że sie nie dostaniemy. A tu taki zonk :).
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez sie zalapalam do tego przedszkola szok;) a na suchaninie bede nieszkac za miesiac dopiero wcale nie znam ani okolicy ludzi nie mam znajomych w tej dzielnicy. Ale trudno czas bedzie poznac do wrzesnia spacery z malenstwen i corka i sie naucze co ijak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hop hop
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)odpisalam na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj syn chodzil i do Radosnych Maluchów i teraz chodzi do panstwowej placowki. Czy Radosne Maluchy to niedrogo? no polemizowałabym. Angielski tu i tu prowadzi ta sama nauczycielka. poza tym w obu przedszkolach duzo atrakcji dla dzieci. Jedyna przewaga radosnych to wyglad przedszkola ale wiadomo ze co nowe to pachnie swiezoscia. Jakbym miala wybierac to jednak wybrałabym przedszkole im. Jana Pawła II :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może kiedyś na początku działalności przedszkole zapowiadało się lepiej. Teraz kadra moim zdaniem kompletnie nie zaangażowana. Dziewczyny chyba z jakiejś łapanki do pracy przyjęte. Plac zabaw w fatalnym stanie. Zabawki stare i podniszczone. Trampolina (o zgrozo) jest w użyciu od czasu do czasu i w ramach bezpieczeństwa jest stabilizowana workami z ziemią ??? Zajęcia dodatkowe szumnie wpisywane w grafik niby są ale coraz słabsze. Często przesuwane/odkładane. Krótkie i mało wnoszą ponad normę programową. No i na koniec grupy. Bardzo liczne. Nawet po 25 dzieci co w tak małym przedszkolu i przy dwóch opiekunkach pracujących w systemie zmianowym ( rano jest jedna Pani z dziecmi i po godz.15 tez zostaje tylko jedna Pani) jest naprawdę słabe. Gdy w jakiejs grupie odbywaja sie np.dzien babci/matki czy jaselka to rodzice nie sa w stanie pomiescic sie normalnie na sali ze swoimi dziećmi. No ale wiadomo im więcej dzieci w grupach tym interes lepszy.... szczerze to nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radosne maluchy coraz gorzej.. o państwowym przedszkolu na suchaninie nie mam zdania bo nie znam. Ale sądząc po opiniach innych rodziców to lepiej wypada to duże państwowe niż to na Czajkowskiego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry