Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama Krystiana- Opinia wątek zamknięty "Przedszkolaka" polecam szczerze i z przekonaniem. Panie są oddane, miłe i...
~Mama Krystiana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Mama Krystiana- Opinia wątek zamknięty "Przedszkolaka" polecam szczerze i z przekonaniem. Panie są oddane, miłe i...
~Mama Krystiana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Mama Krystiana- Opinia wątek zamknięty "Przedszkolaka" polecam szczerze i z przekonaniem. Panie są oddane, miłe i...
~Mama Krystiana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

mama Jacka - opinia wątek zamknięty To przedszkole jest świetnym miejscem do opieki i rozwoju dziecka.Panuje w...
~mama Jacka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Doskonałe podejście wątek zamknięty Idealne miejsce dla naszych pociech. Córeczka chodzi do przedszkola z...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

zaufane wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do Przedszkolaka już drugi rok. Umie wiele nowych rzeczy,...
~mama Michała
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

mama Ali,Moniki,Izy i Jacka - opinia wątek zamknięty Najlepsze przedszkole w Gdyni!!! Miła,ciepła niemal rodzinna...
~mama Ali,Moniki,Izy i Jacka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Miło, przytulnie i kompetentnie wątek zamknięty Dwoje moich dzieci jest absolwentami tego przedszkola, ostatnie-...
~Zadowolony tato
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lipca 2012

Ukochane przedszkole wątek zamknięty Mój synek co dzień rano pyta czy już może iść do przedszkola , uwielbia swoją...
~Tata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Cudowny "drugi dom" wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom to przedszkole. Chodziła tam wczęsniej moja...
~mama Emilki i Lenki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Wspaniałe przeszkole wątek zamknięty Serdecznie polecam to przedszkole.Uczęszczała do niego moja starsza córka, a...
~Mama Natalki i Dominiki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

super placówka wątek zamknięty bardzo dobre przedszkole, wspaniała miła opieka, ze spokojem każdego dnia...
~Mama Oli
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Wspaniałe przedszkole:) wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole, w którym dziecko czuje się bezpiecznie, jest...
~A. Brauer
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

Bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Dzieci są pod najlepszą opieką, rozwijają się wspaniale. Atmosfera jak w...
~Katarzyna Musiał
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 grudnia 2008

dobry wybór wątek zamknięty Jestem szczęśliwa, że moje dziecko uczęszcza do tak dobrego przedszkola....
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

Bardzo dobry wybór wątek zamknięty Moja coreczka rowniez chodzi do tego przedszkola i pomimo, ze musimy...
~szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

dobry wybor wątek zamknięty Coreczke moja zapisalam do przedszkolaka z uwagi na pozytywne opinie o tej...
~Hanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

mama - opinia wątek zamknięty Z uwagi na lokalizacje musialam przeniesc moje dziecko do przeszkolaka na...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2008

też mama - opinia wątek zamknięty Dziwi mnie niepochlebna opinia o pani Eli, bo jest to osoba bardzo zyczliwa,...
~też mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lutego 2008

Rewelacja wątek zamknięty Rewelacyjne przedszkole do , którego dziecko chodzi z wielką ochotą, a nawet...
~Tata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

25

wątków

do góry