Widok
To nie fakt. Prosze się zapoznać dokładnie. W miejscu gdzie teraz jest przedszkolandia była już kiedyś prowadzona działalność tego typu przed wprowadzeniem uchwały marszałka województwa pomorskiego byli to bardzo dawno temu ale było i to juz umożliwia prowadzenia takowej działalności w tym miejscu. Druga kwestia jest tak o jakiej konkurencji mowa jak tu się znajdzie klient dla każdego taki jest niedosyt tego typu miejsC
Jak kogoś mierzi ze ktoś ma pomysł i kasę na inwestycję w przedszkole to niech sam sprobuje tego miodu czy ktos zabrania?wszyscy się zakrzyczec chcecie? Zlota teczowa nowello hocki obojetnie.....nie plujcie ludzie na siebie! Idz zrob otworz ogarnij a potem się madrz, banino to wiocha nienawisci żenada
Może trzeba usystematyzować dyskusje w wątku bo już nie wiadomo kto o czym pisze,złota inne placówki itd.
Jeżeli chodzi o przedszkole przy parku obok składu GS-u i OSP,ulica Lipowa, to nie wiem czy otwarte ,ale było tam od kiedy sie wprowadziłem czyli 10 lat temu, z przerwą na remont,może wykazali że istnieje ciągle i strefa OOU ich wtedy nie dotyczy tylko nowo otwieranych placówek.
Remont ciagnie się nieco długo i wygląda na nieprofesjonalny ,ale to typowe w tym rejonie.
Co do kadry, się nie wypowiem bo nic nie wiem,okolica wydaje mi się jedną z lepszych w Baninie i nie widzę problemów z sąsiadami i autami dowożącymi dzieci,jeśli jest coś to konstruktywnie proszę o argumenty,bo mieszkam blisko i może jestem niedoinformowany
Swoją drogą to nowa szkoła została zatwierdzona przed uchwałą o OOU ,ale władze juz wiedziały ze ona wejdzie.
Mam nadzieję że chociaż wyrwali coś od lotniska i przeznaczyli to na szkołę!
Jeżeli chodzi o przedszkole przy parku obok składu GS-u i OSP,ulica Lipowa, to nie wiem czy otwarte ,ale było tam od kiedy sie wprowadziłem czyli 10 lat temu, z przerwą na remont,może wykazali że istnieje ciągle i strefa OOU ich wtedy nie dotyczy tylko nowo otwieranych placówek.
Remont ciagnie się nieco długo i wygląda na nieprofesjonalny ,ale to typowe w tym rejonie.
Co do kadry, się nie wypowiem bo nic nie wiem,okolica wydaje mi się jedną z lepszych w Baninie i nie widzę problemów z sąsiadami i autami dowożącymi dzieci,jeśli jest coś to konstruktywnie proszę o argumenty,bo mieszkam blisko i może jestem niedoinformowany
Swoją drogą to nowa szkoła została zatwierdzona przed uchwałą o OOU ,ale władze juz wiedziały ze ona wejdzie.
Mam nadzieję że chociaż wyrwali coś od lotniska i przeznaczyli to na szkołę!
Nie no lepiej we własnym domu biznes otworzyć nieprzestrzegając żadnych przepisów nie wpuszczając nikogo z kuratorium urzędu bo to przecież oficjalnie nie jest przedszkole hulaj dusza nazwę to przedszkolem lub punktem opiekuńczym zatrudnię pańcie bez żadnego wykształcenia pedagogicznego a kiedy uczciwe przedszkole powstaje( które tam kiedyś było ) to zniszczyć trzeba w internecie lub donosami bo to akurat ci z tej cennej ulicy uwielbiają . Trochę konkurencji tak zniszczyłi i próbują dalej.