Widok

Przedszkole 49 Miś, ul. Śląska - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drogie mamy,

napiszcie proszę jakie są Wasze doświadczenia z tym przedszkolem. Będę bardzo wdzięczna za opinie.

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mnie też interesują opinie o tym przedszkolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktokolkwiek coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys to przedszkole cieszyło się bardzo dobrymi opiniami ...
Moja jedna znajoma tam pracowała( ok2 lata temu) to odradzała mi wysłanie tam córki (mimo iż do tego przedszkola mamy najbliżej), podobno komuna, małe zainteresowanie dziećmi, wszystko stare) ale za to mam inną znajomą której córka tam chodzi i nie narzeka.. Może też wszystko zalezy od oczekiwań rodziców. Podobno co roku zostaje duzo miejsc wolnych do Misia moze to o czyms tez swiadczyć ze niekoniecznie rodzice chca tam posyłać swoje dzieci... ale osobiscie nie słyszałam, żeby dzieciom sie tam działa krzywda .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje. Właśnie też się zastanawiam dlaczego tyle wolnych miejsc tam zostaje skoro podobno jest problem z dostaniem się do przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam, że podobno mało chętnych jest do przedszkoli w tym roku ale ile w tym prawdy to nie wiem.. Ale mówiła mi to Pani pracująca w Fantazji, które raczej należy od obleganych przedszkoli co roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja corka chodzila tam przez dwa lata i byla zadowolona. Panie z jej grupy bardzo zaangazowane w pracy z dziecmi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
moj synek chodzi tam od wrzesnia. Jestem zadowolona i maly tez. Rzeczywiscie przydalby sie remont tam, ale przynajmniej jest czysto i lazienki sa wyremontowane. Pani dyrektor konkretna. Zastrzezenia mam jedynie do pani intendent niezbyt przyjemna osoba ale ona nie ma kontaktu z dziecmi. Panie w przedszkolu wydaja sie mile i zaangazowane. Poki co spokojnie syna zaprowadzam.
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za opinie . Moze jeszcze ktos sie wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek chodzi od września i nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to jest to zapyziałe przedszkole niemalże w bloku i bez placu zabaw? Jeśli tak, to dwa lata temu też tam były wolne miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tam plac zabaw dosc spory, wiec nie ot przedszkole pewnie ci chodzi,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko , co prawda kilka lat temu było tam za karę zamykane w ubikacji. To był koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
super przedszkole :) najwspanialsze panie pod słoncem p.hania p.ania no i nasza kochana p.jola :) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dziecko bedzie chodzilo od wrzesnia. Sa tu mamy kgorych dzieci beda chodzily do tego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nie ma ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam nadal rodzica kt od wrzesnia posyla dk przedszkola dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.ja posyłam tam syna.nigdzie nie chcieli go przyjąć a tam bez problemu zapisałam go.no trochę dziwne że tam tyle wolnych miejsc było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie tez to niepokoi. Odezwij sie do mnie: renkloda@wp.pl to oddzwonie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma co sie niepokoic, naprawde. Moj synek chodzi tam od wrzesnia i naprawde nie mam zastrzezen. Nawet w weekendy pyta czy pojdzie do przedszkola a gdy go odbieram to mowi ze chce zostac jeszcze sie pobawic. Prosze sie nie bac, napewno dzieci beda pod dobra opieka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za wypowiedz. Chcialabym poznac swoje dziecko z dzieckiem z tej samej grupy zeby bylo im troche latwoej w przedszkolnym swiecie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mamy odezwijcie dię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn idzie od września do tego przedszkola.
_
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawa jestem czy nadal jest Pani zadowolona z przedszkola? bede wdzieczna za opowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja może odpowiem.
Moj syn chodzi do tego przedszkola od roku. Choć na początku zastanawiała mnie duża ilość wolnych miejsc, więc bacznie przyglądałam się pracy przedszkola. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że moje obawy były niepotrzebne. Wszystkie panie kompetentne i sympatyczne. Znają dzieci po imieniu nawet te z innych grup. Syn chętnie zostaje w przedszkolu i często nie chce iść do domu bo nie zdążył sie jeszcze pobawić, choć jest tam od 6 do 16.
Moim zdaniem najlepsze przedszkole do jakiego mogliśmy trafić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole jako miejsce dla dzieci super ale do pracy zdecydowanie nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego? Mogłabyś napisać proszę coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry