Widok

Przedszkole Artuś w Juszkowie - proszę o opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ktoś ma jakąś opinię na temat tego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
moja opinia o tym przedszkolu jest jak najbardziej pozytywna. Miałam tam synka przez dwa lata i bardzo sobie chwalę. Cale czas coś robią plastycznego i maja wizyty teatrzyków systematyxmvznie. Wycieczki i konkursy . Mają też zewnętrzny ogrodzony plac zabaw. Jedynie ci bym tam poprawiła to regularne opinie o rozwoju dziecka bo tej nie mogła się doprosić przez kilka miesięcy. Ale dostałam :) no i wróciła bym do poprzedniego nauczyciela angielskiego czyli do jednej z Pan Dyrektorek bo po tamtych lekcjach im więcej zostawał niż przy nowej Pani :) ogólnie atmosfera jest przyjacielska i bezstresowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy synka w tym przedszkolu od sierpnia zeszłego roku, bardzo sobie chwalimy to przedszkole, mamy dziecko z problemami adaptacyjnymi, a panie prowadzące młodsza grupę bardzo sie tym przejmuja, sa zaangażowane i pełne pasji, co widac na kazdym kroku. Nie mamy sie do czego przyczepić.
Opinie o dziecku sa co pol roku, do tego darmowe konsultacje z psychologiem, opieka logopedy, religia dla chętnych, bardzo duzo zajęć plastycznych, regularne przedstawienia, koncerty, sporo zajęć dodatkowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry