Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena wspaniała kadra, pięknie urządzone sale, duży ogród , miła obśluga.
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 marca 2024

Dobre wspomnienia wątek zamknięty Moje dzieci chodziły do tego przedszkola. Placówka była dobrze znana sąsiadom...
~Irena W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

przedszkole godne polecenia wątek zamknięty na temat przedszkola mozna sie duzo dowiedziec znajac ludzi mieszkajacych na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Great place wątek zamknięty У меня дочка...
~Елен
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Zadowoleni wątek zamknięty Jan chodzi do przedszkola od ponad pol roku. Odpuscilismy sobie przedszkola...
~Zadowoleni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

"żenująca przechowalnia dzieci":-( Tylko sale sa kolorowe wątek zamknięty Beznadziejna placowki z postkomunistycznym podejsciem zarowno do dzieci jak i...
~magda
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

Fajne Nauczycielki wątek zamknięty Piszę z perspektywy rodzica, którego synek chodzi do przedszkola od...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Panie pracujące w przedszkolu wątek zamknięty Witam, czy jest tutaj rodzic, który wymieni nauczycielki pracujące w...
~Marta B.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Bez zarzutu. wątek zamknięty Najlepszym recenzentem jest dziecko - przedszkole po prostu uwielbia!...
~MJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

bobas wątek zamknięty Polecam gorąco wspaniałe przedszkole,opieka na najwyższym poziomie...
~ojciec
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Przedszkole godne polecenia! wątek zamknięty Uważam ,ze przedszkole jest bardzo dobre, duże sale, miłe panie , kolorowo i...
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

SUPER przedszkole wątek zamknięty Moja córka chodzi tam od września i jest bardzo zadowolona, mają mnóstwo...
~MC
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Przedszkole bardzo dobre wątek zamknięty Dziecko zapisałam rok temu, poki co nie mam żadnych zastrzeżeń. panie sa...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Przedszkole godne polecenia. wątek zamknięty Moje trzecie już dziecko chodzi do tego przedszkola i nie oddałabym je do...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Przedszkole na 6+ wątek zamknięty Dzień dobry, Moja córeczka poszła od września do przedsZkola.z początku nie...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Zadowoleni rodzice wątek zamknięty Nasza córka chodzi już 2 rok i jestem zadowolona, córeczka też. Panie są...
~Mama i Tata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

opinia wątek zamknięty Znam to przedzszkole.Jest mi przykro,że załamana mama i wsciekły tato wydają...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

super przedszkole wątek zamknięty To pierwszy rok naszego synka w przedszkolu i jesteśmy naprawdę bardzo...
~SZCZESLIWA MAMA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

SZOK !!! wątek zamknięty Czytając poniższe wypowiedzi zastanawiam się czy mówimy o tym samym...
~Mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Super Przedszkole wątek zamknięty Oddałam córcie już wakacje - w tym okresie miałam mieszane uczucia bo panował...
~Mama M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

30

wątków

do góry