Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nowinska - opinia wątek zamknięty Super trafiliśmy z wyborem przedszkola. Bajkoland jest bardzo dobra placówką,...
~nowinska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Opieka dziecka bardzo profesjonalna. Bardzo dobre zajęcia. Dziecko z chęcią...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, miłe Panie mają bardzo fajne i dobre podejście do...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

marlenatomczok - opinia wątek zamknięty Coreczka jest zachwycona, mega plus za zajecia jezykowe, opieka super
~marlenatomczok
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Edziorka - opinia wątek zamknięty Najlepsza placówka pod słońcem, polecam serdecznie. Jasiek zadowolony, a mu...
~Edziorka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Zadowolona - opinia wątek zamknięty Świetne przedszkole. Dziecko zmienia mi się z dnia na dzien na lepsze,...
~Zadowolona
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Fantastyczne ukierrunkowane na rozwój dziecka przedszkole.Jedno z najlepszych...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

mama - opinia wątek zamknięty Świetne przedszkole na bardzo wysokim poziomie z profesjonalną kadrą. Polecam
~mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

witczak jadwiga - opinia wątek zamknięty Długo szukałam odpowiedniego przedszkola dla mojego dziecka i myślę że...
~witczak jadwiga
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni z opieki jaką nasze dziecko ma w placówce. Teraz wielkim...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

MAGDA - opinia wątek zamknięty serdecznie polecam placówkę. Wykwalifikowana kadra, świetnie prowadzone...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Nina - opinia wątek zamknięty najlepsze miejsce , jakie moglam wybrac dla swojego dziecka, uwielbia tu...
~Nina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

kaja w. - opinia wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do tego przedszkola już jakiś czas i jest zadowolone....
~kaja w.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Dorota B. - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce! Super podejście nauczycieli do dziecka sprawia, że chce...
~Dorota B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Nie mogę napisać nic innego niż to, że nie da się trafić na lepsze przedszkole :) wątek zamknięty Największy mój podziw wzbudza pasja i zaangażowanie osób, które dbają o to,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Przedszkole na medal wątek zamknięty Nowoczesne, dobrze wyposażone miejsce. Dziecko czuje się tu świetnie, wręcz...
~Bartosz W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Prestiżowa placówka wątek zamknięty Moje dziecko do Bajkolandu chodzi zachwycone, wręcz nie chce z niego...
~Jowita Witkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Fajne przedszkole :) wątek zamknięty Przedszkole zadbane, kolorowe i kameralne. Dużo ciekawych zabawek...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Dobre przedszkole wątek zamknięty Na przedszkole zdecydowaliśmy się z polecenia znajomych. Córka chodzi...
~Natalia Karpinska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

rodzice - opinia wątek zamknięty Przedszkole "BAJKOLAND" jest naprawdę super. Z usług "BAJKOLANDU" korzystamy...
~rodzice
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry