Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klara - opinia Uważam że przedszkole jest bardzo fajną placówką , Syn ładnie sie rozwija...
~Klara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Klaudka - opinia Świetne przedszkole, polecam na prawde córka mega zadowolona, fajne Panie,...
~Klaudka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2022

judyta - opinia Przemiłe panie, dzieci na maksa zaopiekowane :) super!!
~judyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Jan - opinia bardzo dobre miejsce dla dzieci mam tutaj dwoje maluchow , jestem zadowolona...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

karolina - opinia wątek zamknięty bardzo jestem zadowolona, ze wybralismy to przedszkole, opieka pierwsza klasa :)
~karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Aldośka - opinia wątek zamknięty Polecam, znakomite przedszkole. Świetna kadra. super warunki, polecam
~Aldośka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2022

Aga S. - opinia wątek zamknięty Przedszkole jak należy! Opieka profesjonalna, przedszkolanki z sercem i...
~Aga S.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Liwia - opinia wątek zamknięty Córka chodzi od miesiaca bo przeprowadzalismy sie i musiala zmienic...
~Liwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Jolka - opinia wątek zamknięty Mega placówka. kadra cudna, ja jestem serio pod wrazeniem, dwie córki tu...
~Jolka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Violciak - opinia wątek zamknięty U nas drugie dziecko juz kończyć będzie to przedszkole, polecam wspaniała...
~Violciak
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Mama - opinia wątek zamknięty Córka uwielbia tam być, a to najlepsza rekomendacja!
~Mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Najlepsze na swiecie. Przenioslam tu córke z innego przedszkola i porownanie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Jola - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, cieszę się że mój synek tam chodzi. Nauka języka na...
~Jola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Nina - opinia wątek zamknięty Przedszkole swietne!! dzieciaki maja super opieke, fajne zajecia, są na maxa...
~Nina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Ludmila - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra opieka, duze zaangazowanie w rozwoj dzieci ale w ich wlasnym...
~Ludmila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Ismena - opinia wątek zamknięty To przedszkole jest rewelacyjne ! Opieka, podejście, kreatywność, atmosfera,...
~Ismena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry