Widok

Przedszkole Dąbrowa- co jak kiedy?

Czy ktoś kojarzy kiedy dokładnie otwiera się przedszkole, jakie będą grupy? Mają jakąś stronę albo kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie dokładnie.? Widzę że w Miszewie coś podobnego ma być. Tyle że nie można znaleźć informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie dokładnie nie wiem. Jakiś czas temu szukali na forum opiekunek, co jakiś czas ktoś wspomina o Dąbrowie/Miszewie, ale jest cisza poza tym. O Hockach było głośno na pół roku przed uruchomieniem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to prywatne przedszkole?Ciekawe czy jeszcze będą miejsca bo do prywatnych z tego co słyszałam to kończą się zapisy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie opanujcie się, oni co dopiero otynkowali budynek a do otwarcia jeszcze kawał drogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuję lada dzień ma rozpocząć się rekrutacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ruszyła rekrutacja do przedszkola w Miszewie z oddziałem integracyjnym chętnych proszę o kontakt pod .numerem 577 347 430
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry