Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajne kameralne Przedszkole wątek zamknięty Z jednej strony nie jest to malutki punkt przedszkolny gdzieś w bloku, z...
~Mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

opinia o przedszkolu wątek zamknięty Czy możecie napisać czy aktualnie polecacie przedszkole na Sokółce?Dawno nie...
~Mama
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przedszkola "Fantazja". Panie nauczycielki bardzo...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2012

opinia o przedszkolu wątek zamknięty Moja córka już drugi rok uczęszcza do tego przedszkola i jesteśmy bardzo...
~zadowolona mama
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

opinia wątek zamknięty My jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Zawsze jak odbieram syna koło...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Bardzo dobre przedszkole. wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do Przedszkola od samego początku. Jesteśmy bardzo...
~Mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Rodzic - opinia wątek zamknięty Uważam, że przedszkole w pełni spełnia swoją role. Nie jest tylko...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Mama przedszkolaka - opinia wątek zamknięty Witam, tak się składa, że akurat odejście Pani Marty wyszło dzieciom na...
~Mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

nie mam zdania wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do FANTAZJI od samego początku trwania tej Placówki....
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

A ja mam inne zdanie wątek zamknięty Mam mieszane uczucia dot tego przedszkola. Owszem w środku czysto, panie ok i...
~mama Ujeścisko
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Przedszkole wątek zamknięty Przedszkole jest ładne, panie z pomocy dbają profesjonalnie o estetyczny...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

super wątek zamknięty moja córa chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Córa...
~rodzic
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2010

Tata Przedszkolaka wątek zamknięty Syn do przedszkola Artystycznego ''Fantazja'' chodzi juz 2 rok i jest bardzo...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 września 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo przyjazne przedszkole, ciepłe i życzliwe opiekunki (2 na grupę! -...
~MamaM.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2010

Ewa - opinia wątek zamknięty Sale ładne i przestronne, wyposażenie bardzo ładne.Obiadki smaczne choć...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

Mama - opinia wątek zamknięty Przedszkole jest nowiutkie - duże, jasne sale z nowym wyposażeniem, duży plac...
~Mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2009

Mama przedszkolaka - opinia wątek zamknięty Od 3 tygodni mój syn chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona ,...
~Mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

17

wątków

do góry