Fregata

Przedszkola

Gdańsk, Cystersów 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia Mam tam dwoje dzieci. Dobrze pracują z dziećmi, fajny klimat
~Julia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2023

Tomasz - opinia Warto było przyjść na dzień otwarty w Przedszkolu. Długo się wahaliśmy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Buc Nierelatywny - opinia wątek zamknięty Absolutny TOP, jeśli chodzi o przedszkola. Mam w domu dwie Absolwentki i...
~Buc Nierelatywny
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Weronika - opinia wątek zamknięty Świetne przedszkole! Fantastyczne podejście do dzieci. Podoba mi się...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Ulua - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera. Nauczycielki kompetentne, a Pani Dyrektor kieruje się...
~Ulua
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Dzieci lubią przedszkole, mamy problemy z wyjściem do domu :) Widzimy dużą...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra atmosfera, dziecko czuje się tu dobrze.
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Polecam zdecydowanie! Wspaniałe pracujące tam osoby - podchodzące z ogromnym...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, serdecznie polecam!
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

AgaB - opinia wątek zamknięty Przedszkole w cudownej lokalizacji, uczące nie przechowujące. Bardzo dobre...
~AgaB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Wartościowe miejsce wątek zamknięty Świetne przedszkole, do którego bardzo chętnie codziennie chodzi moje...
~MA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Jestesmy bardzo szczesliwi ze trafilismy do Fregaty. Opieka i atmosfera jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Pod żaglami - kzfregata wątek zamknięty Jestem ojcem synka w grupie Koników Morskich przedszkola Fregata. Zależy mi...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Można by dużo pisać, postaram się strescić.... wątek zamknięty Kadra Fregaty szanuje Przedszkolaków, wierzy w ich możliwości, wspiera w...
~tata na lata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Polecamy! wątek zamknięty "Świetnie funkcjonujące przedszkole! Kto poszukuje dla swego dziecka nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Wspaniałe przedszkole! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, w wyjątkowy sposób wspierające rodziców w wychowaniu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Świetne przedszkole! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Panie troskliwe, ciepłe, pomocne. Kilka razy w roku jest...
~Anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Fregata - spełnione marzenie o przedszkolu dla naszych dzieci wątek zamknięty Przedszkole, które w pełni spełniło nasze oczekiwania. Świetna placówka,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Najlepsze przedszkole! wątek zamknięty Dzień dobry, We Fregacie miałam dwóch synów. Rozpoczynali swą przygodę...
~Urszula Siwińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

przedszkole naszej córki wątek zamknięty Nasza córka kończy w tym roku prawie 4-letnią przygodę z Fregatą. Z tej...
~Łukasz i Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

44

wątków

do góry