Widok

Przedszkole Kielno Wesoła Kraina - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bardzo prosiłaby o opinie na temat w/w przedszkola.
Czy Wasze dzieci mocno płakały na początku i protestowały przed pójściem do przedszkola?
Po jakim czasie to się unormowało i chętnie zaczęły chodzić?
Jaka jest opieka w przedszkolu? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój dzieciaczek zaczynał przygodę z przedszkolem w wieku 2.5 roku w innej placówce niż WK, zaczynałam go przyzwyczajać do przedszkola poprzez przychodzenie z nim. Najpierw na 15 min, później na 30 min zostawałam z nim w sali. tak z Tydzień lub dwa, co 2 dzień. Później na 5 min zostawiłam go w sali samego, następnego dnia na 15 min. A któregoś dnia na 2 godzinki. Tak minęły nam 2 tygodnie. Po tym czasie dziecko dostało ospy i miałam 3 tyg przerwy ;-) No i od nowa zostawianie na parę godzin - zazwyczaj do 14. Potem Było łatwiej go pozostawić na cały dzień. Teraz ma 4 latka i uczęszcza do WK - na początku był onieśmielony grupą. Ale szybko się zaklimatyzował, po ok 2 tygodniach. Opieka w przedszkolu- młode Panie. Jestem umiarkowanie zadowolona. Wiadomo że jako matka krytycznie oceniam ;-) Więc absolutnie nie oceniam obiektywnie! ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Ja dziecko zapisałam do teko przedszkola jak się otwierało. Bardzo miło wspominam zapisy bo poszłam z synkiem, biegał sobie po całym przedszkolu (było pusto) zajeła nim się jakaś pani a ja w spokoju wypełniałam papiery. Kiedy już miałam wszystko wypełnione chciałam wrócić do domu, niestety było to trudne gdyż mojemu dziecku tak się podobało, że nie chciał wracać. Spędziliśmy tam dwie godziny, później nie mógł się doczekać kiedy w końcu pójdzie do przedszkola. Ogólnie nie mieliśmy problemu aby zostawał na cały dzień a jak byliśmy ok 15stej to miał pretensje, że jesteśmy tak szybko i prawie za każdym razem powtarzał, że mamy później po niego przyjeżdżać. Oczywiście jak każde dziecko przechodził tzw kryzys i nie chciał chodzić ale ja BARDZO MIŁO WSPOMINAM PRZEDSZKOLE W KIELNIE :-) Pozdrawiam wszystkich i jak najbardziej polecam wszystkim.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja posyłałam swoje dziecko do przedszkola w Kielnie i odradzam.
Krytycznie oceniam pracujące tam Panie oraz kompetencje personelu. Nie jestem odosobniona w tej opinii. Spotkałam wielu rodziców, którzy zrezygnowali.
W pierwszym kontakcie, owszem bardzo obiecujące przedszkole. Robi dobre wrażenie możliwościami lokalowymi. Przy bliższym kontakcie traci.
Nie polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
W 100% się zgadzam.
Mam takie samo zdanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Również zgadzam się z tą opinią... odradzam!!! jest na prawdę wiele przedszkoli które nie mają możliwości lokalowych ale za to mają super personel i bardzo przychylnych dyrektorów, poza tym w Kielnie jako Rodzic nie macie nic do gadania liczy się tylko jedno zdanie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przedszkole w Kielnie jest naprawdę na wysokim poziomie i ciężko szukać drugie z takimi warunkami i tym co oferuje. Personel też jest bez zarzutu ... moje dzieci są zachwycone.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
Opieka składa się głownie z młodych Pan (dziewczyny) raczej widac w nich zapał do pracy. Jednak przypuszczam ze malo doswiadczone (ze wzgledu na wiek). Kwaliikacjami sie nie chwala na dzien dobry oby miały czym sie pochwalic...:) Szkoda ze nie ma mozliwosci oceny jak wyglada ich praca w grupie to pozwoliloby uzyskac cenniejsza opinie. Najłatwiej zaobserowac efekty współpracy z przedszkolem na własnym dziecku...tempie rozwoju, pozyskiwaniu nowych umiejetnosci, wiedzy itp. Dorze jakby znalazła sie tu opinia juz bardziej doswiadczonej mamy ktora miala okazje ocenic wiecej czynnkow niz pierwsze wrazenie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niesamowite miejsce!!! Wychowawczynie-Ciocie, kuchnia na miejscu, codziennie na świeżym powietrzu, język angielski, kultura, zasady, mini zoo... mogłabym wymieniać bez końca superlatywy :) Dyspozycyjny Dyrektor wita z uśmiechem przy wejściu... Woooow.... Dziecko nic nie płakało i chętnie chodzi :D Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Również polecam. Dziecko z uśmiechem wstaje do przedszkola a niechętnie je opuszcza. Ciocie- Panie pracujące są miłe, rzeczowe i kompetentne. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Kielno

Jak tam mieszkańcy Kielna? (8 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

do góry