Widok

Przedszkole Kokoszki koło bloków- opinie

Kokoszki Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któras z was ma dziecko w tamtym przedszkolu albo miała?
jakie są wasze opinie na jego temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wprawdzie jestem tatą;-)
Moje dziecko chodziło tam 3 lata, super przedszkole. Poleciłem moim znajomym, ich córeczka chodzi już drugi rok i też są zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzięki tato :-) napisz prosze jeszcze jakie tam mają zajęcia dodatkowe, jak jedzonko, czy opieka jest ok, jaki plac zabaw.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opieka chyba nawet do 18-stej, więc spoko. Jedzonko zawsze było ok, sporo festynów (oczywiście angażują się też rodzice), nagrody i dyplomy na koniec roku. Logopeda na miejscu, plac zabaw wystarczający i z dala od zgiełku miasta. Oczywiście piszę o tym państwowym nie tym przy warsztacie samochodowym;-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A o które przedszkole pytasz? Bo są dwa - miejskie i prywatne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wow, nawet nie wiedziałam! miejskie jest koło bloków. jest to ulica Fundamenotwa chyba. A gdzie jest prywatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prywatne jest z tylu za panstwowym, miedzy blokami, z boku Pani Walewskiej. Jestem ciekawa opinii, podbijam!
I jak z dostepnoscia miejsc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hopppppp!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktoś dał by jakąś informację na temat tego przedszkola prywatnego na kokoszkach bardzo mi na tym zależy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka chodziła tam jakis czas i niestety nie wyobrażalam sobie dalszej wspolpracy. Wszystkie zajecia typu angielski czy rytmika odbywaly sie nie wczesaniej niz 16. Kiedy dzieciaczki szly juz do domu:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedszkole Start.. Byłam tam dziś na spotkaniu z Panią dyrektor. (spotkanie niby umówione bo dzwoniłam wcześniej że będę). Ogólnie mogę napisać że to nie do pomyślenia aby osoba z takim podejściem prowadziła placówkę opiekująca się najmłodszymi. Już od samego wejścia czuć było negatywne podejście. Na pytania otrzymywałam zdawkowe odpowiedzi. Ogólnie Pani stwierdziła że to nie czas i miejsce od takie spotkanie. Dlaczego? Bo przyszłam z synem!! Wszedł sobie do sali i wziął zabawkę co wyraźnie jej się nie spodobało. Pani stwierdziła że nie znamy się na tyle żeby tak to spotkanie mogło wyglądać! Dziecko brać na wizytę w przedszkolu? Kto by pomyślał! Jest to możliwe tylko w momencie podpisywania umowy.. Nie wyobrażam sobie posłać syna do przedszkola gdzie Pani dyrektor ma takie podejście..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
proponuje podjechać na karczemki do nowego przedszkola i żłobka o 100 zł droższe ale będziesz zadowolona, pisałam w wątku poniżej o nim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informację sprawdzę :-) a jak to przedszkole się nazywa? Jakaś stronka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tj nowe przedszkole, nie ma strony www właścicielka wiem ze prowadzi przedszkole w Straszynie. Możesz podjechać i zapytać ul. Kalinowa widziałam ostatnio ogłoszenie że mają ostatnie wolne miejsca na kolejny rok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moje dziecko tam chodzi i niestety nie mam narazie innej opcji,wiec ciagle urzeram sie z paniami nauczycielkami.Bo moje dziecko jest zbyt zywe i im przeszkadza.Zbyt duza rotacja nauczycielek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opcji jest na pewno dużo i nie trzeba użerać się z Paniami nauczycielkami. Wynika z tego, że odpowiada to miejsce, tylko jest pytanie czy dziecko jest żywe czy niegrzeczne?. Moje dziecko chodziło również do tego przedszkola i wszystko było dobrze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zwłaszcza pani dyrektor przeszkadza i to nie tylko dzieci, bo nauczycielki też jej przeszkadzają i wykończyć i je chce psychicznie i dlatego są takie rotacje
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z opinią. Swego czasu miałam tę "przyjemność" pracować w tym przedszkolu. Podejście pani dyrektor zarówno do dzieci jak i pań nauczycielek nie do pomyślenia. Warto się dobrze zastanowić zanim odda się tam dziecko. Niektórych mankamentów niestety rodzic nie jest w stanie dojrzeć nie będąc tam w środku na co dzień.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało powiedziane, pani dyrektor nie pozwala bawić się zabawkami nawet dzieciom które chodzą już do przedszkola. Zabawki to są ozdoby... dosłownie.

Przedszkole mogłoby być bardzo fajne, ale niestety całą atmosferę psuje pani dyrektor.

Mam wrażenie że bardziej od higieny i bezpieczeństwa dzieci, oraz ich dobrego samopoczucia w placówce, bardziej dyrektorce zależy na tym żeby wykładzina się nie pobrudzila.
Są domki dla lalek, ale nie ma lalek, są ulice do budowania, ale nie ma samochodów... Bo przecież samochodzik może zrobić dziury w wykładzinie.

Podejscie "szefowej" oceniam gorzej niż źle i szczerze radzę przemyśleć decyzję o zapisaniu tam swojego dziecka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
przedszkole koło bloków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o przedszkole Start - masakra, w ciągu roku 8 wychowawczyń, wciąż się zmieniają, niem ma budowania więzi, rzadko też wychodzą na podwórko. Pani dyrektor jest najmądrzejsza i twierdzi, że nic się nie dzieje. Po zmianie przedszkola dziecko dużo szybciej się rozwija, uczy i chętniej chodzi do przedszkola. Jeśli ktoś nie ma wyjścia - trudno, ale mam porównanie i naprawdę nie jest to dobra opcja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego w przedszkolu Muzyczny Start tak często zmieniają sie nauczycielki?ostrnio odeszly az2!!!z grupy maluszkow,czy tam się dzieje cos złego??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo te Panie się nie nadawały. Ludzie zastanawiacie się czemu jest taka rotacja ? Po pierwsze młodzi ludzie nie są nauczenie pracy, młode nauczycieli nie wiedzą ,że dziecko to nie lalka, chciałby pracować po 20 h nie robiąc nic, dobrze ,że się zmieniają bo może w końcu będzie normalna Pani. Pani dyrektor jest zawsze można do niej zadzwonić o każdej porze, sama wszystkiego dopilnowuje. Dzieciaki ją uwielbiają i ma podejście do dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
Nie sadze ,aby 2 ostatnie panie nic nie robiły z dziecmi ,poniewaz co rydzien wysylaly zdjęcia z zajec z całego tygodnia.Poza tym miały podejscie do dzieci i moje dziecko nie balo sie tych pan
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez uważam ze za duża rotacja nauczycielek. Właśnie jestem.zła ze z maluszków odeszła druga pani w ciągu jednego miesiąca. Coś chyba jest nie tak.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Synkowi jeszcze nic nie mówiliśmy o odejściu Pań bo były to jego Ciocie które naprawdę lubił, nawet na koniec dnia bawiły się z dziećmi a nie tylko pilnowaly. Pani Natali była prawdziwą Ciocią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba jakiś żart? Pani Jola owszem była bardzo sympatyczna dzieci ją bardzo lubiły, ale Pani Natalia na pewno nie była prawdziwą ciocią, zero uśmiechu, brak empatii...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a nikt się nie zastanowi, ile zarabia taka "młoda" nauczycielka w PRYWATNYM przedszkolu? Jak dostanie umowę o pracę to już jest bardzo szczęsliwa! Ale najczęściej są to niekończące się umowy zlecenie. Stawka oczywiście najniższa z możliwych. Praca po 8 godzin dziennie, do tego trzeba doliczyć pracę w domu (wycinanie i szukanie pomocy dydaktycznych, pisanie planów tygodniowych, miesięcznych, rocznych, scenariuszy, opinii, sprawozdań, wymyślanie scenariuszy przedstawień i masa innych rzeczy...). Nic dziwnego, że rotacja nauczycielek w prywatnej placówce jest duża, każda przychodzi tam na chwilę a w międzyczasie szuka lepszej alternatywy...
Wiem, bo sama jestem nauczycielką, na szczęście już w państwowym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat w tym przedszkolu zarobki to jedno, ale zła atmosfera to główny powód rotacji wśród pracowników.
Pani dyrektor swoim zachowaniem wykancza psychicznie i nawet za 10000 tys
bym się nie zdecydowała dłużej pracować w tym przedszkolu. Szczerze odradzam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Pani dyrektor jest zawsze można do niej zadzwonić o każdej porze sama wszystkiego dopilnowuje. Dzieci ja uwielbiają i ma podejście do dzieci"
Nie ma to jak samemu sobie poslodzić!! Co za bzdury!!! Jesli faktycznie ktos to napisal to chyba nie poznal prawdziwego oblicza Pani dyrektor i jej "podejścia" do dzieci.. (a wlasciwie jego brak) organizacja pracy p. Dyrektor pozostawia wiele do życzenia.. słowem nie ogarnia, chaos, niemiła i nerwowa atmosfera.. cóż się dziwić ze taka rotacja, ludzie uciekają.. a te nasze dzieci muszą na wszystko patrzeć dlatego zabrałam dziecko z tego przedszkola! I to było najlepsze co mogłam zrbic. 8 nauczycielek odeszło w ciągu 3 miesięcy!!! Ludzie gdzie w normalnym przedszkolu takie rzeczy się dzieja?? I oczywiście wszyscy pewnie się nie nadawali... no coś takiego! nikt sie nie nadaje!?Akurat! Hmm zasatanawiam się kto tu się nie nadaje..? I przez kogo ta rotacja..? chyba nie trudno się domyślić..
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram, popieram. jeszcze raz popieram, jako były pracownik, nie widziałam, żeby którekolwiek dziecko lubiło panią dyrektor! Raczej się jej boją!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako były pracownik tego przedszkola popieram !
a do rodziców apeluje zabierajcie stamtąd dzieci zanim Pani dyrektor bardziej odbije , bo ewidentnie ma problemy psychiczne i totalny brak podejścia do dzieci .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale Pani jest zakłamana. A ja znam mnóstwo dzieci , które ja bardzo bardzo lubią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgodzę się. Też jestem byłym pracownikiem. Miałam sytuacje że zostawałam po swoich godzinach pracy z dziećmi aby nie zostawały same z panią dyrektor.robilam to na prośbę rodziców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba się zastanowić czy z Panią dyrektor jest wszystko ok. A nie na nauczycielki zwalac
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno sie dziwic ze ktos odchodzi z pracy, ktora nie spelnia jego warunkow. Nie ukrywajmy. Kazdy marzy o dobrej atmosferze i tym by sie czuc w pracy dobrze (lub chociaż tym zeby byla dobrze platna). Przedszkole powinno miec misje a te niestety tego nie posiada. Przykro ze tak piszecie o nauczycielkach ktore naprawde sie staraly. Moje dziecko lubilo te Panie -ciocie. Moze jesli zastanawiacie sie nad zla sytuacja przedszkola to przemyslcie sobie cytat: " ze ryba zawsze psuje sie od glowy"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako była nauczycielka tego przedszkola mam odmienne zdanie na ten temat. ,, Po pierwsze młodzi ludzie nie są nauczenie pracy'' - po Pani wypowiedzi uważam że nawet mocne argumenty nie mają sensu dyskusji. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli jako byla nauczycielka tego przedszkola twierdzi pani ,ze w przedszkolu dzieje sie dobrze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że są dwie strony medalu. Jedną stroną medalu są nauczycielki, które wykonują swoja pracę z powołania , czerpiąc z tego satysfakcję a są takie, które pracują głównie dla zarobku. Druga strona medalu p.Dyrektor, która często miewa swoje humory i prawie każdy tego doświadczył - odbijało to się bardzo na atmosferze pracy np. przychodzi p.Dyrektor i robi kiedy chce angielski, psując zajęcia grupie, niby takie małe a na prawdę wprowadza zamęt albo angielski po leżakowaniu, część dzieci zdążyła zasnąć, są rozbudzane i od razu wymaga się od nich skupienia, tak się nie da i każdy rodzic jak i dobry pedagog o tym wie(Tak samo z gimnastyką, która jest w grupach często po leżakowaniu i się dziwić że dzieci nie chcą ćwiczyć - -zajęcia powinny być przyjemne, dopasowane do dnia dziecka). W młodszych grupach sale są wietrzone, gdy dziecko się ze siusia, zrobi kupkę, zapach się bardzo roznosi i jest na prawdę nie przyjemny stąd może wynikać wietrzeni sal (chociaż nie jest to na porządku dziennym, takie sytuacje nie zdarzają się codziennie). Można by było bez końca pisać, ale czy to coś zmieni - niestety nie. Ja sama jako rodzic, nie puściłabym mojego dziecka do tego przedszkola m.in słysząc ile nauczycielek zrezygnowało z pracy z powodu głównie atmosfery w pracy, bo zarobki takie jak ,,można powiedzieć wszędzie''. Z wyrazami szacunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak było we wrześniu ubiegłego roku, kiedy rozpoczynały się zajęcia dodatkowe i nie było jeszcze ustalonych stałych godzin zajęć dodatkowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Coś w tym jest tylko to dyrektor ma obowiązek dobrać kadrę odpowiednio a taka uważam była we wrześniu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak ogólnie cenowo wygląda to przedszkole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

8zl wyzywienie dziennie , 60zl rada rodzicow msc , 8-13 godziny za darmo a kazda dodatkowa 1 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgodzę się z opinią. Pracowałam tam swego czasu. Nauczycieli traktuje się tam jak roboty. Nie ma mowy o pojęciu na zwolnienie w czasie choroby. Jesteś chora albo pracujesz i zarazasz dzieci albo dostajesz wypowiedzenie. W kwestii jedzenia które jest podawane dzieciom swego czasu też pozostawało to wiele do życzenia. Nauczyciel nie może się odezwać i zwrócić uwagi bo od razu staje krok od zwolnienia. Wcale tu nie jest najważniejsze dobro dzieci a pieniądze a pani dyrektor niestety bardzo dobrze potrafi grać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słowa Pani dyrektor, bardzo dbam i dzieci, ich dobro jest dla mnie najważniejsze. Po czym kolejne zdanie Kontakt ze mną jedynie telefoniczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedszkole oceniam bardzo pozytywnie. Dziecko chodzi do przedszkola bardzo chętnie, Panie nauczycieli sa bardzo miłe, w dodatku mają własną kuchnie I smaczne jedzenie, a nie zimny catering.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy mogę prosić o doprecyzowanie o jakim przedszkolu jest to opinia? o prywatnym czy publicznym na Fundamentowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje dziecko chodziło do państwowego na Fundamentowe. Dość nudne - brak wycieczek, Panie od angielskiego mówi tylko jak jest cisza (czy dzieci 4,5 czy 6 letnie bedą siedzieć jak myszy pod miotłą), zabawa na dworze to nawet w pochmurny dzień, jako urozmaicenie odwiedziny straży miejskiej i teatrzyku. Jedzenie natomiast super, nauczycielki zwłaszcza Pani Fela ☺. Ogólnie bardzo polecam to przedszkole mimo minusów ale one będą wszędzie w każdej placówce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka uczęszcza już do tego przedszkola 4 lata i nie ukrywam , że z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko jest dopilnowane, zawsze najedzone. Ważne jest to, że sa małe grupy, dlatego tez dziecko wynosi bardzo dużo wiedzy z przedszkola, traktują każdego indywidualnie, nie ma masówki jak w innych przedszkolach. Co ważne jest dla mnie to to, że jako w nielicznym przedszkolu państwowym, język angielski jest codziennie (na wysokim poziomie), gdzie zwykle jest tylko 1- 2 w tygodniu. Jestem pod wrażeniem, że córka po powrocie do domu, często opowiada nam różne ciekawostki z historii, geografii czy biologii. Fajne jest to, że dzieci mają zadawane prace domowe, przez co nie zazna szoku w 1 klasie. Widać, że Panie naprawdę pracują z dziećmi i sa przygotowane do zajęć. Niedawno córka miała egzamin do I klasy w renomowanej szkole w Gdańsku i wypadła najlepiej z wszystkich dzieci. Jest to na pewno w części zasługa Pań, które bardzo angażują się w prace z dziećmi. Polecam zatem to przedszkole. Na pewno, gdy będę miała drugie dziecko poślę go również do tego przedszkola.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

do góry