Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - ocena nowy temat Bardzo dobra opieka.
~Bartosz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Bartosz - ocena nowy temat Do przedszkola uczęszcza dwoje naszych dzieci. Jesteśmy zadowoleni.
~Bartosz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Karolina - ocena Cudowne miejsce! Super zajęcia w ramach programu. Oferują też dodatkowe...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Patrycja - ocena Wspaniałe przedszkole , cudowne Panie , dziecko zaopiekowane i szczęśliwe ;)
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

Magda - ocena Cudne miejsce. Przedszkole bardzo fajne,duże zaangażowanie ze strony Pań jak...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

Michał - opinia Nieprzyjazne dzieciom z problemami miejsce i dyrektorka z poprzeďniej epoki.
~Michał
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Kasia P. - opinia Z całego serca polecam Przedszkole Misia Wojtka. Panie bardzo ciepłe i...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2023

Natalia - opinia Przedszkole Misia Wojtka było najlepszym wyborem - jest to przede wszystkim...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 sierpnia 2023

Honoratka - opinia Profesjonalna kadra. Dzieci się tam czują jak w drugim domu. Zawsze wychodzą...
~Honoratka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2023

Monika M. - opinia Witam!Ja i mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola wcześniej chodził tam...
~Monika M.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

Arleta Sołyga - opinia Jestem zadowolona z przedszkola do którego chodzi mój synek. Pani Dyrektor i...
~Arleta Sołyga
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Agata S. - opinia Nasza przygoda w Misiu Wojtku trwa już chyba 4 lata :) najpierw córka...
~Agata S.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 3 maja 2023

Mateusz - opinia Jako ojciec dwójki dzieci, które od 2 lat chodzą do Przedszkola Misia Wojtka...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Mama Absolwentki Misia Wojtka - opinia Najlepsze przedszkole w Gdańsku! Od samego początku czuć wspaniała atmosferę,...
~Mama Absolwentki Misia Wojtka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

JJar - opinia dobra atmosfera, panie są serdeczne i pomocne , dziecko nie chce wracać do...
~JJar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Justyna - opinia Przymusowe dla dwuipół-, trzy- oraz czterolatków. Sala jest zaciemniana...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Rodzice Olka - opinia Świetne Przedszkole! Syn właśnie zakończył ponad 2 letni pobyt w przedszkolu....
~Rodzice Olka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2022

Świetne, kameralne przedszkole wątek zamknięty Bardzo polecam to przedszkole. Małe grupy dzieci (15 osobowe), fajny design...
~MamaPrzedszkolaczki
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2019

opnia o przedszkoli Misia Wojtka wątek zamknięty Szczerze pozytywnie oceniam inicjatywę stworzenia przedszkola przez...
~Tata Dominiki
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Przedszkole warte uwagi wątek zamknięty Przedszkole znałam z opowiadan i oponii innych rodzicow. Postanowiłam dwa...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry