Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia wątek zamknięty Przedszkole spełnia wszelkie oczekiwania pod względem opieki oraz zajęć...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Z największą przyjemnością chcę publicznie wygłosić, że to przedszkole...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

MT - opinia wątek zamknięty Miejsce jak najbardziej godne polecenia. Panie w żłobku to prawdziwe anioły,...
~MT
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

M - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole, kochani nauczyciele pracujący z zaangażowaniem.
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Janina - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam to przedszkole! Troskliwa, kompetentna kadra. Wspaniała...
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Miejsce wyjątkowe z wielu powodów: fantastyczna kadra, bardzo ciepła,...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do wychowania i edukacji najmłodszych
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Ala - opinia wątek zamknięty Zaangażowany zespół, otwarty na dialog z rodzicami i nowe wyzwania, jeżeli...
~Ala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Katsiaryna - opinia wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole z ciepłym podejściem do dziecka. Świetna atmosfera,...
~Katsiaryna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce z indywidualnym podejściem do malucha. Kadra poświęca dużo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Mój synek tak dobrze się czuje w przedszkolu , że czasem jak go odbieram mówi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu. Moja córka bardzo lubi chodzić do tego żłobka, jeszcze nie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Rodzic - opinia wątek zamknięty Nasz syn chodzi do przedszkola dopiero od sierpnia ale z całą pewnością mogę...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Miłosz - opinia wątek zamknięty Mamy same pozytywne wrażenia, jesteśmy bardzo zadowoleni z Naszego...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

MR80 - opinia wątek zamknięty Dziecko się dobrze rozwija i uczy poprzez zabawy i eksperymenty. Chętnie...
~MR80
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Ciepła atmosfera, indywidualne podejście do dziecka, liczne ciekawe zajęcia...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Paulina mama Huberta - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce. Dzieciom poświęca się 100% czasu. Opiekunowie zaangażowani...
~Paulina mama Huberta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Trafiłam do placówki we wrześniu zdesperowana szukając zmiany z 3,5 letnią...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ze względu na świetną kadrę, która z zaangażowaniem, dużą...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim fantastyczna kadra, która kocha dzieci, a do tego zajęcia...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry