Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J - opinia wątek zamknięty Panie są bardzo zaangażowane i zyczliwe cierpliwe i profesjonalne posiadaja...
~J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

kd - opinia wątek zamknięty bardzo dobra opieka, pełen profesjonalizm, duza ilość Pań
~kd
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

M - opinia wątek zamknięty W grupie Poszukiwaczy bardzo sympatyczni i kompetentni opiekunowie. Dużo...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Olo - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra opieka na wysokim poziomie
~Olo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Moje dwie córki uczęszczały do przedszkola Montessori na Wielkim Kacku. Jest...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Maksym Kolomiiets - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce wszystkim, który naprawdę zależy na dobru dziecka. Dzieci...
~Maksym Kolomiiets
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

rodzice - opinia wątek zamknięty Moje dziecko chodziło do przedszkola przez 2 lata i byliśmy bardzo zadowoleni...
~rodzice
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

matkaPrzedszkolaka - opinia wątek zamknięty Wspaniała kadra, super atmosfera, indywidualne podejście do każdego dziecka,...
~matkaPrzedszkolaka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Inwestycja w rozwój wątek zamknięty Moi synowie uczęszczali do niedawna do przedszkola Montessori i polecam je...
~Krzysztof Synak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Perfect kindergarten for a bilingual child! wątek zamknięty Perfect kindergarten for a bilingual child! Personnel is open and friendly,...
~Eugen
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Wspaniałe przedszkole! wątek zamknięty Piękna placówka, duże, doświetlone sale, zadbany ogród z bezpiecznym placem...
~ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Świetne przedszkole - dziękujemy i polecamy! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola i bardzo miło je wspominamy - kadra...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Super przedszkole! wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z opieki i nauczania w przedszkolu!! Moja córka z...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Z najlepszymi życzeniami wątek zamknięty Chcielibyśmy bardzo podziękować za ten rok współpracy, a raczej pracy z...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Super wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z "Przedszkola"jak i z osób w nim...
~Krystian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Wspaniałe miejsce i ludzie wątek zamknięty Przedszkole Montessori nr 1 wspominamy z tęsknotą. Po przeprowadzce do...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Świetne przedszkole wątek zamknięty Moje córki chodziły przez ponad 2 lata do tego przedszkola i jesteśmy bardzo...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Piękne przedszkole. Montessori skrojone na nasze czasy. wątek zamknięty Byłam tam wprawdzie tylko raz, ale zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie....
~jadwiga bądzio
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Super przedszkole wątek zamknięty Wspaniała kadra, bardzo dużo obcowania z językiem angielskim, bardzo fajne...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Miejsce godne polecenia, profesjonalna opieka nad dziećmi, bogaty wachlarz...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry